"Все идет по плану": В Уряді РФ повідомили, що у Росії закінчилися гроші в Резервному фонді

Міністр фінансів Росії заявив, що російська влада "повністю використала кошти резервного фонду, як і було передбачено законом про бюджет".

Фото: РБК-Україна.Міністр фінансів Росії Антон Силуанов попередив, що в Резервному фонді Росії до кінця поточного місяця не залишиться грошей. Про це він заявив в ході засідання уряду РФ, передають Патріоти України.

"У цьому році ми повністю використовуємо кошти резервного фонду, як і було передбачено законом про бюджет", - сказав Силуанов.
Він також зазначив, що Мінфін дещо менше задіє кошти Фонду національного добробуту (ФНБ). За його словами, на 1 січня 2018 року обсяг коштів Фонду складе 3,7 трлн рублів, або трохи більше 4% ВВП.
Резервний фонд Росії був сформований в 2008 році шляхом поділу Стабілізаційного фонду на Резервний фонд і Фонд національного добробуту.
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бережімо горлиць, які щастя нам приносять

п’ятниця, 25 травень 2018, 1:10

Проста житєйська історія. Який навдивовижу широкий, розмаїтий, різноманітний світ оповиває, захоплює нас. Ось рівно місяць тому ми всі знаходилися на кузні. За вікном квітнева весна лишень зазеленілувала всесвіт. -О, дивіться, дивіться! - враз вигукнул...

Безвідповідальність в дії: На Прикарпатті отруїлося стадо корів, а жінка-пастух потрапила до реанімації

п’ятниця, 25 травень 2018, 0:32

Місцевий фермер обробив хімікатами поля поруч з пасовищем. Жінка-пастух - у реанімації, корови захворіли. Мешканці села Медині на Прикарпатті в цьому винуватять фермера, який без попередження покропив хімікатами пшеничне поле, що межує з їхнім пасовище...