"Запорожець" за £6500

У Великій Британії стоїть на продажу повністю відреставрована модель радянського "Запорожця" ЗАЗ-968М

Продавець розповідає, що модель 1988 року випуску дісталася йому з більшістю необхідних запчастин, довелося лише провести усі косметичні роботи та замінити паски безпеки на сучасні. Також продавець зазначає, що двигун «Запорожця» працює відмінно, а сам автомобіль володіє чудовою продуктивністю і хорошою керованістю.
Пробіг маленького "українця" становить 47300 кілометрів, а вказана вартість - £6500. За таку суму в Британії можна купити, приміром, практично новий Skoda Fabia 2016 року випуску з пробігом менше 4000 миль, але кому потрібне сучасне авто, коли можна придбати чудово збережену "класику"?

Опублікував: Михайло Векленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

5 кроків і віза до США в кармані

субота, 27 травень 2017, 5:10

Як отримати візу в США за 5 кроків. Туристическая виза в США пользуется очень большим спросом. Кто-то пытается незаконно мигрировать, кто-то хочет проиграть наследство в казино Лас-Вегаса, а кто-то просто хочет увидеть статую Свободы. В этой статье мы ...

"Опыта у Макрона пока нет, поэтому Путин может предложить Франции что-то неожиданное и очень приятное", - політолог

субота, 27 травень 2017, 0:05

Поговоривши з пані Меркель і не намацавши там слабкої ланки, Путін продовжує стратегію розколу Євросоюзу, використовуючи цього разу Францію. "Поговорив с госпожой Меркель и не нащупав там слабого звена, Путин продолжает стратегию раскола Евросоюза, исп...