Вбивство Захарченка як етап повернення Україні окупованих територій

Зі смертю ватажка “ДНР” починається новий етап конфлікту на Донбасі, переконаний експерт.
Захарченко став більше непотрібним. Ілюстрація: соцмережі.

Захарченка вбили, швидше за все, самі росіяни, переконаний керівник політичних програм Українського інституту майбутнього Юрій Романенко, передають Патріоти України.

На його думку, главу “ДНР” прибрали росіяни, “тому що відпрацьований матеріал більше не потрібен”. На думку Романенка, з убивством Захарченка починається новий етап конфлікту на Донбасі – етап повернення окупованих територій Україні.

– Коли Захарченко й Гіві зникають, простіше провести амністію і все, що було прописано в Мінських угодах, – зазначив він.

Джерело: Факти.ICTV

Бідна Юля, або "Дєвочка" Мендель vs журналісти: Ветеран української журналістики подав до суду на речницю Зеленського

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:12

Журналіст Данило Яневський подав до суду скаргу на слідчого, який відмовляється розглядати його заяву про протидію журналістській діяльності з боку речниці глави держави Юлії Мендель. Про це Яневський повідомив у Facebook, , зазначають Патріоти України...

Хіти тижня. "Формула Кондратюка": Відомий теледіяч озвучив свій рецепт щодо урегулювання конфлікту на Донбасі

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:05

Всі інші формули щодо даного питання - від прохіндеїв від політики або неуків. Відомий продюсер Ігор Кондратюк, відомий своєю громадянською позицією, висловив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" свою думку щодо "формули Штайнмаєра". Патріоти Україн...