Вбивство Захарченка як етап повернення Україні окупованих територій

Зі смертю ватажка “ДНР” починається новий етап конфлікту на Донбасі, переконаний експерт.
Захарченко став більше непотрібним. Ілюстрація: соцмережі.

Захарченка вбили, швидше за все, самі росіяни, переконаний керівник політичних програм Українського інституту майбутнього Юрій Романенко, передають Патріоти України.

На його думку, главу “ДНР” прибрали росіяни, “тому що відпрацьований матеріал більше не потрібен”. На думку Романенка, з убивством Захарченка починається новий етап конфлікту на Донбасі – етап повернення окупованих територій Україні.

– Коли Захарченко й Гіві зникають, простіше провести амністію і все, що було прописано в Мінських угодах, – зазначив він.

Джерело: Факти.ICTV

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...

Хіти тижня. "Кримхана": На окупований півострів тягнуть "ТОРи"

п’ятниця, 19 липень 2019, 10:00

Росіяни привезли до окупованого Севастополя зенітні установки "ТОР-2М", якими воювали у Грузії, Україні та Сирії. ЗРК "ТОР-2М" це бойова машина на гусеничному шасі. Призначена для ураження повітряних цілей - літаків і вертольотів, а також протирадіолок...