Хіти тижня. Путін її вже привітав: Дівчинка із Полтавщини поїхала на конкурс в окупований Крим (фото, відео)

Єва Льопа успішно пройшла всі етапи конкурсу, зараз вона хвалиться в соцмережах фото, зробленими в Ялті.

Єва Льопа. Фото: скріншот з відео.

12-річна українка Єва Льопа, яка запам'яталася всім участю в шоу "Голос.Деті", вирушила на фінал конкурсу молодих виконавців "Дитяча нова хвиля 2018", який пройде в окупованому Криму 31 травня та 1 червня, передають Патріоти України.

Єва успішно пройшла всі етапи конкурсу, зараз вона хвалиться в соцмережах фото, зробленими в Ялті. "Побажайте мені удачі", - пише Льопа.

Українка, як і інші учасники конкурсу, отримала привітання від президента РФ Володимира Путіна. "Дорогие друзья! Приветствую вас по случаю открытия "Детской новой волны 2018". Ваш замечательный проект объединил в солнечном Артеке большую творческую команду – признанных мэтров эстрадного искусства и юных исполнителей из России и других стран, стал одним из наиболее востребованных и перспективных начинаний в сфере международного культурного, гуманитарного сотрудничества, а главное, подарил ребятам прекрасную возможность проявить свой талант, сделать шаг к вершинам музыкального Олимпа", - заявив Путін.

Міжнародний конкурс молодих виконавців популярної музики "Дитяча Нова хвиля" вперше був організований в 2008 році. У конкурсі традиційно беруть участь діти у віці від 8 до 12 років, які мають виконати світові хіти, а також пісні з мультфільмів і кіно.

Проходить конкурс в Криму. У 2014-му році учасниками конкурсу стали українці Марта Рак, Андрій Бойко, Софія Волошаненко, в 2015-му - тріо "Smile" і Анна Трінчер, в 2016-м - Софія Бондаренко і Марія-Даніела Трахтенберг. У минулому році ніхто з українців на конкурс не поїхав.

Б'є, значить, любить: Російський танцюрист вдарив партнерку кулаком під час змагань

четвер, 22 серпень 2019, 0:00

Партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Організатори помітили це, після чого послідувала дискваліфікація. Повідомляється, що партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Пізніше Паршаков і ...

Хіти тижня. "Отака повага": Стало відомо, скільки виплатять військовим за скасований парад в Києві

середа, 21 серпень 2019, 23:55

Якщо оголошені "300 000 000" поділити на 300 000 бійців скільки виходить? На День Незалежності України військові отримають премію, розмір якої, за деякими даними, для рядових складе від 100 до 300 гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав жу...