Замість випускного - нові операційні: Школярі Харкова відмовилися від гучних свят заради порятунку життів (відео)

Навіть за простими підрахунками, випускники України щороку таким чином могли би збирати мільярд гривень на доброчинні справи.​

Скрін відео

Більше двох десятків врятованих життів і ремонт в операційній - випускники однієї з харківських шкіл третій рік поспіль відмовляються від проведення гучних свят по закінченню 11 класів. Про це йдеться в сюжеті fakty.ictv.ua, передають Патріоти України.

Випускники віддають гроші у місцеву кардіохірургію, а лікарі на них купують необхідні для операцій матеріали.

"За три роки до ініціативи цієї школи не долучилася жодна інша", - каже директор. Хоча згадує, наскільки непросто було реалізувати ідею. Дітей, які одразу щиро відмовлялися від випускного заради благодійності - одиниці, а батьків - іще менше.

Переконали екскурсії до операційної. Водночас, навіть за простими підрахунками, випускники України щороку таким чином могли би збирати мільярд гривень на доброчинні справи.

Цього року в середньому на випускний батьки витратять близько 5 тисяч гривень, в Україні - майже 200 тисяч випускників. Якщо зібрати ці гроші, вийде мільярд гривень. Це майже сто тисяч вилікуваних сердець.

Дитячі вчинки змінили й батьків, кажуть у школі, багато дорослих продовжують допомагати кардіоцентру.

Усіх отруїла, як щурів: На Київщині жінка помстилася своїм екскоханцям та їхнім новим подругам (фото)

субота, 25 березень 2023, 0:28

Поліція заарештувала мешканку Київської області, яку підозрюють у отруєнні своїх коханців. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Київщини у п'ятницю, 24 березня, передають Патріоти України.

Жителька Волині зіграла у пінг-понг з британським принцом Вільямом (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:53

Ковельчанка Ангеліна Андросюк пограла у пінг-понг з британським принцом Вільямом у Варшаві. Про це повідомляє Ковельська міська рада, передають Патріоти України. Ковельчанка Ангеліна Андросюк, яка 7 років навчається в школі Євроф’юче, мала можливість з...