Вдивіться у її малюнки... Вона має чисте серце, вражаючий талант та дитячі мрії: Життя юної художниці після жахливої ДТП спіткало страшне лихо

Маленькі братик і сестричка Катерини Боєчко щиро вірять - якщо дівчину врятувало диво, то вона все ж таки одужає та знову почне розмовляти, і, як обіцяла, колись присвятить їм виставку своїх картин.

Катя до аварії. Зараз вона не втрачає віру, що повернеться до звичного життя. Фото: БФ "Ми ж українці"

Сьогодні благодійний фонд «Ми ж українці» за підтримки редакції порталу Патріоти України розповідає історію 18-річної Катерини Боєчко, талановитої художниці та поетеси з Черкас, в житті якої сталося страшне лихо.

Катерина - чуйна, добра та ще й дуже обдарована дівчина: добре знала англійську та вивчала німецьку мову, дуже гарно малювала, виступала в студентському театрі, мріяла побачити світ, вчилася в КНЛУ.

Але 5 червня 2016 року сталося неочікуване горе. Катя постраждала в жахливій ДТП. Її травма була несумісна з життям, та, на щастя, сталося неможливе, - Господь зберіг...

В той роковий день у машину її батьків в'їхав МАЗ. Батько Катерини розповідає: "Ми сім'єю їхали на дачу до Червоної Слободи, що біля Черкас. Я був за кермом, дружина поруч. За нею сиділа моя мати. За мною Катя. На руках у них були 5-річна дочка Маша і син - 3-річний Данило. На перехресті в центрі села нам назустріч їхав МАЗ. і у базару, прямо перед нами, різко повернув на нашу смугу. Я не встиг навіть загальмувати або посигналити. Інстинктивно вивернув кермо вправо. Удар припав на мою сторону. Машину розвернуло і понесло по газону. Вона була некерована. я розвернувся і тримав маленьких дітей, щоб вони не вилетіли через лобове скло. Машину почало крутити по траві. Коли повністю зупинилися, то я знову подивився на дітей. Вони були всі в крові. Я просто не міг подумати, що Катя постраждала. Виявилося, що основний удар припав на її двері. У перший момент здалося, що Катя сидить без ознак життя.

Я нахилився до Каті, а вона хрипіла. У неї була дуже велика рана на голові. Я закрив її рукою. У машині вона втратила багато крові, як потім виявилося, 1,5 літра. Пощастило, що в 500 метрах розташована районна лікарня. Катю прооперували, вона тиждень перебувала в реанімації. Її не можна було перевозити, тому як Катя була в комі...".

В цілому Катя провела в лікарнях три місяці, прогнози лікарів були невтішними, дитина буде лежачим інвалідом. Але завдяки вірі в можливе одужання батьки та рідні дівчини робили все можливе та неможливе, щоб підняти Катерину. Дуже допомогли небайдужі люди.

Зараз Катя піднялась з інвалідного візка, може самостійно ходити та обслуговувати себе. Разом із батьком вона відвідує спортзал та басейн, переборюючи біль, систематично розробляє паралізовану ногу та руку. У свої 18 років разом із 5-річною сестричкою та 4-річним братиком знову вчить букви, цифри і пізнає оточуючий світ.

Це надзвичайно важко, бо у Каті афазія: більшість нової інформації вона дуже швидко забуває, тому щоранку вона знову і знову вчить те, що проходила вчора. Але в неї є мета повернутись до звичайного життя: почати розмовляти, відновити навчання в університеті, прийти до своїх друзів, знову почати малювати. Також Катя мріє побачити світ - поїздити по іншим країнам з маленькими братом та сестричкою.

Катерині потрібна операція (встановлення пластини замість втраченої частини черепа діаметром 10 см), що коштує 80 тисяч гривень, а потім знову курс реабілітації, який коштує приблизно 150 тисяч гривень.

Благодійний фонд «Ми ж українці» закликає всіх небайдужих допомогти Катерині, і не лише подарувати надію на щастя дівчині та її рідним, а й зберегти для України її Божий дар - талант митця. Тільки вдивіться у ці прекрасні малюнки (деякі з них Катя малювала ще в школі): важка праця над собою та чисте дівоче серце вдихнули красу у ці зворушливі твори. Але, на жаль, наразі все залежить від грошей на її лікування.

Господь подарував Каті талант - давайте ми подаруємо їй надію на повноцінне життя!

Реквізити:

Код ЄДРПОУ Фонду: 40850891

Приватбанк МФО 320649.

Поточний рахунок № 26000052671435 (валюта UAH).

Номер карти Фонду (тільки для клієнтів ПриватБанку): 5169 3305 1042 0331.

Благодійний фонд "Ми ж українці". Благодійникам: бажано вказувати призначення платежу.

Довідки та результати обстежень перевірені та можуть бути надані за вашим запитом – за потреби звертайтеся до керівництва нашого Фонду.

Чудові малюнки Каті Боєчко.

Катя з батьком, братиком Данилом та сестричкою Марією.

128 бригада зашла и стала на позиции. Осмотрелась. Закапывается. Нужна помощь, - Доник

четвер, 13 липень 2017, 17:48

128 бригада зашла и стала на позиции. Осмотрелась. Закапывается. Уже есть потери((. Бригада стала намного шире чем стояла под ДАПом. Большие расстояния, большая рассредоточенность. Генераторы не спасают. Просто реально не спасают, потому что вместо одн...

Провели "ревизию" по подшефным после боестолкновений в районе Желобка. Нужна помощь - волонтер Доник

субота, 10 червень 2017, 9:07

Провели "ревизию" по подшефным после боестолкновений в районе Желобка.В результате обстрелов погибли два генератора и еще один нужен планово на СП.По прежнему "лежит" машина у снайперов 93. Один из бывших командиров додумался попробовать "сорвать" L200...