"Завдяки вам в мене з'явилася надія на одужання": Григорій Деркач розповів, як патріоти надихнули його на боротьбу зі страшною хворобою (оновлено)

20 грудня сталося справжнє диво з Григорієм, хворим на лімфому.

Григорій Деркач дякує усім небайдужим. Фото: БФ "Ми ж українці"

Благодійний Фонд "Ми ж українці" повідомляє, що спільними зусиллями напередодні Нового року зроблено чудову справу. Завдяки небайдужим людям на лікування Григорія Деркача Фондом було зібрано та передано йому 5796 гривень, після чого наш Фонд передав Григорію ще 3400 гривень від благодійників. Тепер Григорій зможе пройти курс хіміотерапії (перший з шести потрібних на даний момент). А головне - те, що Григорію поступово стає краще.

Нагадаємо, Григорій Деркач народився у Мелітополі 26 січня 1988 року. Життя подарувало йому лише два роки щасливого дитинства. Мати покинула двох маленьких братів, коли Григорію було 2,5, а молодшому – 1 рік. Батько пішов з життя, коли Григорію було всього 14 – не витримало серце. З тих пір хлопець важко працював, щоб допомогти бабусі з дідусем та молодшому брату. При цьому здобув освіту. Не цураючись жодної важкої роботи навіть під час навчання, встиг попрацювати і заправщиком на АЗС, і водієм, і експедитором, щоб прогодувати сім’ю.

Але влітку 2016 року усі плани, мрії та сподівання довелося відкласти - його спіткала жахлива несподіванка. На звичайному лікарському огляді виявилося, що у Григорія – лімфома Ходжкіна – злоякісне захворювання лімфовузлів.

Йому довелося битися не лише з хворобою, а й байдужістю цього світу. Григорія звільнили з роботи, поки він проходив обстеження. Це при тому, що після смерті дідуся 84-річна бабуся, з якою він живе та піклується про неї, залежала від нього.

До нашого Фонду Григорій звернувся у листопаді 2016 року. Тоді ж він повідомив, що 20 грудня буде проходити важливе обстеження, яке покаже, чи розвивається страшна хвороба далі, чи потроху відступає. Ми з тривогою чекали цього дня, але спільні молитви та добрі слова, щирі побажання від читачів та благодійників скоїли справжнє диво. Обстеження показало позитивну динаміку лікування. Дякуємо вам, друзі, - і передаємо вам слова Григорія:

"Завдяки вашій підтримці та молитвам я почуваю себе краще. Тепер в мене почала з'являтися надія. Підтримка патріотів надихає мене боротися за життя... Будьте щасливими! Бажаю вам міцного здоров'я та від усього серця дякую!".

Наразі Григорій проходить курс лікування у Києві, в онкоцентрі. Через те, що попереду - ще п'ять курсів, збір коштів продовжується.

Реквізити:

Код ЄДРПОУ Фонду: 40850891

Приватбанк МФО 320649.

Поточний рахунок № 26000052671435 (валюта UAH).

Номер карти Фонду (тільки для клієнтів ПриватБанку): 5169 3305 1042 0331 (отримувач Радванська Є.С., директор Фонду).

Благодійний фонд "Ми ж українці". Благодійникам: бажано вказувати призначення платежу.

Довідки та результати обстежень перевірені. За потреби звертайтеся до керівництва нашого Фонду (сторінка за посиланням). Також керівництво Фонду може за вашим запитом надати детальний звіт щодо переданих вами коштів.

Знаете, что думают об этом военные на передовой? Ничего они об этом не думают. Некогда им. Воевать нужно

четвер, 16 березень 2017, 19:10

За время, которое нам понадобилось, чтобы объехать все позиции бригады с экспресс курсами по ДШКМ, запретили ввоз оружия в зону АТО, потом разрешили, волонтерам въезжать запретили, потом тоже разрешили. Разогнали кого то, кто то прорывался, кого то заб...

Потрібна допомога Герою Національно-Визвольної Війни!

п’ятниця, 10 березень 2017, 0:35

Денис Дзичковський "Граф" - воював на фронтах Національно-Визвольної Війни у 11-му батальйоні. Денис Дзичковський "Граф" - воював на фронтах Національно-Визвольної Війни у 11-му батальйоні. Ліквідував ворожого снайпера з ПТУРа, 3 місяці пробув в одній ...