Ексдружина музиканта Дзідзьо, співачка SLAVIA розповіла про своє життя після розлучення з артистом, передають Патріоти України.
У програмі "Зірковий шлях" Слава зізналася, що їй залишилося після розлучення. Дзідзьо залишив екскоханій машину та пообіцяв квартиру у будинку під Києвом, який мають от-от здати. У співака ж залишилася квартира, яку експодружжя разом купувало у Новояворівську, та земельна ділянка, яку також разом купували.
Окрім того SLAVIA розговорилася, що вже встигла побувати на побаченні. Щоправда, вона не знала, що це побачення:
Й хоча імені залицяльника артистка не назвала, цілком можливо, що йдеться про диригента Тараса Демчишина, який у серпні цього року з Японії прилітав до України, аби виступити зі Славою у Хмельницькому. І саме з ним співачка постила фото і відео в Instagram.
Щоправда, поки це побачення ні до чого не привело. Артистка зізнається, що ще не готова до нових стосунків і не виключає, що колись може знов зійтися з Дзідзьо:
"В житті все можливо. Я ані від чого не відхрещуюсь, бувають різні періоди в житті. Люди можуть міняти свої думки, все в житті можливо", - сказала Слава. Артистка зізналася, що нині у них з Михайлом навіть ніжніші стосунки, ніж в останні роки шлюбу. Музикант робить багато компліментів Славі.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.02.25 орієнтовно склали:
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 06.02.25 орієнтовно склали: