Патріоти України - єднаймося!

Місія

 • Об’єднання патріотів з метою посилення взаємодії на благо Батьківщини.
 • Гуртування активістів навколо суспільно значимих заходів, сприяння розбудові громадянського суспільства в Україні.
 • Залучення якомога ширшої аудиторії до громадської діяльності.

Завдання проекту

 • Висвітлення подій в Україні та світі в патріотичному світлі. Інформаційно-новинарна складова сайту - засіб для залучення патріотів до громадськозначимих питань та проектів.
 • Сприяння волонтерським об’єднанням та громадським установам у проведенні патріотичних заходів. Надання таким комунікаційного майданчика.

Редакція

 • Головний редактор: Ірина Задніпровська
 • Відповідальний редактор розділу «Україна і світ»: Ірина Молодець
 • Журналісти:
  • Олександр Лісовик
  • Олег Андрієвський
  • Олена Руда
  • Ніна Чумаченко

Інформаційна політика

 • Розумне дистанціонування від політичних сил країни: політичний плюралізм як основа громадянського суспільства.
 • Критика негативних явищ засобами сатири.
 • Авторські матеріали, які висловлюють спірну позицію, публікуються зі справжнім ім’ям та прізвищем автора або за окремим погодженням з редакцією під сталим псевдонімом.

Правова інформація

I. Загальні положення

1.1. Редакції «Патріоти України» належать виключні авторські та суміжні права на художній дизайн та програмне забезпечення порталу patrioty.org.ua. Відтворення будь-яких елементів художнього дизайну та програмного забезпечення, а також копіювання їх у цілому дозволяється лише з письмового погодження правовласника у вигляді двох- або багатостороннього договору.

1.2. Редакції «Патріоти України» належать виключні авторські та суміжні права щодо творів, опублікованих на порталі patrioty.org.ua, якщо інше не зазначено в кожній окремій публікації.
1.2.1. Це стосується всіх оригінальних публікацій, а також публікацій, цитованих з інших джерел, у частині авторської переробки порталом patrioty.org.ua (у тому числі авторська переробка заголовків та інших частин тексту, доопрацювання графічних файлів, ілюстрацій, аудіо- та відео-матеріалів) – далі авторські матеріали або матеріали.
1.2.2. Публікації, що мають позначку ® і/ або мають підпис «на правах реклами», друкуються на правах реклами.
1.2.3. На всі авторські матеріали, зазначені у п. 1.2.1., розповсюджується дія Закону України "Про авторське право та суміжні права".

II. Правила передруку та використання матеріалів

2.1. Використання матеріалів порталу patrioty.org.ua у повному обсязі іншими електронними або друкованими ЗМІ дозволяється лише з письмового дозволу порталу patrioty.org.ua. Це стосується будь-якого відтворення, публікації, копіювання, передруку, поширення, перекладу, передачі в ефір, переробки.

2.2. Без письмового дозволу редакції порталу patrioty.org.ua дозволяється часткове цитування кожної окремої статті, що містить авторський матеріал, в обсязі не більше 500 знаків тексту. А також разом з цим одного зображення, одного аудіо- або відео- матеріалу. При цьому:
2.2.1. Кожна окрема цитована стаття в інтернеті має містити пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання з анкором «Патріоти України». Гіперпосилання повинне бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці і вести до оригіналу статті на порталі patrioty.org.ua.
2.2.2. Для друкованих ЗМІ - посилання «Портал Патріоти України»
2.2.3. Для Телебачення та радіо усне посилання на «Портал Патріоти України».

2.3 Не ознайомлення з положеннями параграфу II. «Правила передруку та використання матеріалів» не звільняє правопорушника від відповідальності.

III. Інше

3.2. Редакція порталу patrioty.org.ua підтримує демократичний плюралізм і може не поділяти трактування тієї або іншої інформації, котра висловлюється окремими авторами або джерелами. Відповідальність за скандальну або недостовірну інформацію покладається на першоджерело – юридичну або фізичну особу.
3.2.1. Все, що міститься в розділах "Блоги", "Жаб'яча сотня" та "Веселкова сотня" не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі оприлюднили кожен окремий матеріал.

3.3. У випадку порушення прав інших осіб та установ, що випливає з матеріалів відображених на порталі patrioty.org.ua, редакція приймає та розглядає скарги у порядку, котрий передбачений законодавством України.

3.4. Редакція порталу patrioty.org.ua залишає за собою право перегляду Правил передруку та використання матеріалів. Несвоєчасне ознайомлення зі змінами у параграфі II. «Правила передруку та використання матеріалів» не звільняє правопорушника від відповідальності.