За фактом загибелі двох людей під колесами маршрутки у Києві поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст. 286 ("Порушення правил безпеки дорожнього руху, яке спричинило загибель кількох осіб"). Про це повідомила представник прес-служби прокуратури Києва Ольга Постолюк, передають Патріоти України з посиланням на "112 Україна".
Санкція статі передбачає максимальне покарання до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом на строк до 3 років.
"Триває досудове розслідування. З'ясовуємо, як саме могла трапитися ця ДТП. Триває огляд місця аварії, проходить допит свідків. Крім того, ми шукаємо камери відеоспостереження, які могли зафіксувати момент скоєння ДТП", – зазначила вона.
За попередньою інформацією, водій маршрутки був тверезий.
Як повідомлялося, 4 листопада неподалік станції метро "Героїв Дніпра" маршрутка наїхала на людей біля зупинки, унаслідок ДТП загинуло подружжя, ще одна жінка потрапила до лікарні. За словами свідків, потерпілі перебували на зупинці громадського транспорту. Коли тролейбус зупинився у другій смузі, вони вийшли на проїзну частину дороги позаду маршрутки, припаркованої на зупинці, і потрапили під колеса іншої, що прибувала на зупинку.
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...