За фактом загибелі двох людей під колесами маршрутки у Києві поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст. 286 ("Порушення правил безпеки дорожнього руху, яке спричинило загибель кількох осіб"). Про це повідомила представник прес-служби прокуратури Києва Ольга Постолюк, передають Патріоти України з посиланням на "112 Україна".
Санкція статі передбачає максимальне покарання до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом на строк до 3 років.
"Триває досудове розслідування. З'ясовуємо, як саме могла трапитися ця ДТП. Триває огляд місця аварії, проходить допит свідків. Крім того, ми шукаємо камери відеоспостереження, які могли зафіксувати момент скоєння ДТП", – зазначила вона.
За попередньою інформацією, водій маршрутки був тверезий.
Як повідомлялося, 4 листопада неподалік станції метро "Героїв Дніпра" маршрутка наїхала на людей біля зупинки, унаслідок ДТП загинуло подружжя, ще одна жінка потрапила до лікарні. За словами свідків, потерпілі перебували на зупинці громадського транспорту. Коли тролейбус зупинився у другій смузі, вони вийшли на проїзну частину дороги позаду маршрутки, припаркованої на зупинці, і потрапили під колеса іншої, що прибувала на зупинку.
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...