За фактом загибелі двох людей під колесами маршрутки у Києві поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст. 286 ("Порушення правил безпеки дорожнього руху, яке спричинило загибель кількох осіб"). Про це повідомила представник прес-служби прокуратури Києва Ольга Постолюк, передають Патріоти України з посиланням на "112 Україна".
Санкція статі передбачає максимальне покарання до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом на строк до 3 років.
"Триває досудове розслідування. З'ясовуємо, як саме могла трапитися ця ДТП. Триває огляд місця аварії, проходить допит свідків. Крім того, ми шукаємо камери відеоспостереження, які могли зафіксувати момент скоєння ДТП", – зазначила вона.
За попередньою інформацією, водій маршрутки був тверезий.
Як повідомлялося, 4 листопада неподалік станції метро "Героїв Дніпра" маршрутка наїхала на людей біля зупинки, унаслідок ДТП загинуло подружжя, ще одна жінка потрапила до лікарні. За словами свідків, потерпілі перебували на зупинці громадського транспорту. Коли тролейбус зупинився у другій смузі, вони вийшли на проїзну частину дороги позаду маршрутки, припаркованої на зупинці, і потрапили під колеса іншої, що прибувала на зупинку.
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...