100% "фотошоп": Відома голлівудська актриса розповіла правду про всі фото у глянці

Важливо, щоб дівчата не порівнювали себе з героями обкладинок, застерігає актриса.

Фото: uznayvse.ru

Голлівудська актриса Блейк Лайвлі дала відверте інтерв'ю виданню Harper's Bazaar, в якому розповіла, що фото, які бачать читачі у журналах - зокрема її власні, практично завжди відрізняються від реальності, повідомляють Патріоти України.

"Будьте впевнені, 99,9% моїх професійних фото - фотошоп! Важливо, щоб дівчата не порівнювали себе з героями обкладинок. Для нас це робота - добре виглядати 24/7", - говорить Блейк.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Это не ПАСЕ ставила ультиматумы Москве, а Москва - ПАСЕ": Портников про велику поразку Заходу

вівторок, 25 червень 2019, 15:43

"Решение Парламентской ассамблеи Совета Европы о возвращении российской делегации к полноправной работе в ПАСЕ без выполнения ею каких-либо условий, поставленных ранее этой организацией, - не просто успех кремлевской дипломатии. Это демонстрация неспос...

"Решение рады Европы - показатель европейских ценностей и цены их "идеалов", - волонтер Донік

вівторок, 25 червень 2019, 14:18

Решение рады Европы - показатель европейских ценностей и цены их "идеалов". Пять лет Украина старалась понравиться Европе и все делала так, чтобы Европа была довольна нашими реформами и демократией. В итоге нас променяли на 30 лямов единовременно и на ...