12 дружин і 100 дітей: Журналісти розповіли дивовижну історію селянина з Гани

​«Я ріс на самоті, тому мріяв про велику родину».

Кофі Асілену - простий селянин з бідного села Аманкорм в Гані. Однак він вважає себе багатим: у нього 12 дружин і 100 дітей - це майже шоста частина всього населення його села, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У Кофі не було ні братів, ні сестер, тому він мріяв про власних дітей. Коли Кофі повідомив перший дружині, що хоче привести в будинок ще парочку дружин, та не суперечила. «Він піклується про нас, платить за навчання в школі, всі дітки сильні і здорові, так що нічого страшного», - знизує вона плечима.

Як небагатому африканському селянинові вдається прогодувати таку кількість ротів? «Мені допомагають мої дорослі діти, у великій родині ніхто ніколи не голодує», - каже Кофі.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело