430 км/год: Опубліковано відео з найшвидшого в світі поїзду

Блогер проїхався на найшвидшому поїзді в світі, шанхайському Аероекспресі на магнітній подушці.

У мережі з'явилося відео, зняте з найшвидшого у світі поїзду, який рухається зі швидкістю 430 кілометрів за годину. Відео опублікував блогер Льова Ерѕнтеуп на своєму каналі YouTube, повідомляють Патріоти України.

Шанхайський Maglev досягає максимальної швидкості 430 км / год, що робить його найшвидшим поїздом у світі за звичайним комерційним обслуговуванням. Він охоплює відстань від аеропорту Пудун до Шанхаю приблизно за 4 хвилини. Не всі поїзди досягають цієї максимальної швидкості - більшість йдуть "просто" 300 км / год. 10 рейсів в день розвивають максимальну швидкість.

У своєму блозі на livejournal блогер так описує відеоролик:

Недавно я тут хвастался тем, что проехался на самом быстром поезде в мире, шанхайском аэроэкспрессе на магнитной подушке. И что вы спросили в ответ?

А где видосик то? Видео снял? Давай видео

Я – человек далёкий от видео-блогерства, поэтому мне в первый раз и в голову не пришло, снять видео изнутри скоростного поезда.

Но к счастью, я вновь оказался в Шанхае по дороге домой, и, волей случая опять попал на этот самый маглев. На этот раз, вспомнив ваши вопросы, я снял видео того, как 430 км/ч выглядят из окна несущегося состава.

Кстати, в английском есть такое выражение: "when it rains, it pours!" – типа, если уж везёт (или не везёт) то крупно. До этого я пять лет никак не мог попасть на скоростной поезд (их всего около 10 в день, и мне всё не везло с расписанием пересадок). А тут – пожалуйста, два раза за две недели.

Заметьте, как от скорости все объекты за окном немного "скошены" – это потому что телефонная камера не успевает записать кадр сверху до низу до того, как вся картинка уезжает вдаль. А вообще, похоже на видео Star Guitar, если кто помнит.


Відео: Магнітний поїзд з шанхайського аеропорту в місто.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дуже неприємна хвороба: Як вилікувати плоскостопість

неділя, 31 травень 2020, 7:30

Плоскостопість — поширена деформація, під час якої склепіння ніг (одне або обидва) опущені. Такі порушення знижують пом'якшувальні властивості стопи і здатність людини утримувати рівновагу. Стопа людини має ділянки, які називаються склепіннями. Попереч...

Весна не приготувала шведського столу

неділя, 31 травень 2020, 7:13

Картини з природи. Учора надвечір потрапив ненароком на верескливий малий пленум переполоханих і гамірливих… шпаків. Треба було закривати вуха…. Росте у моєму саду рання білоягідна черешня. Щорічно на останні два-три дні травня приходиться старт солодк...