430 км/год: Опубліковано відео з найшвидшого в світі поїзду

Блогер проїхався на найшвидшому поїзді в світі, шанхайському Аероекспресі на магнітній подушці.

У мережі з'явилося відео, зняте з найшвидшого у світі поїзду, який рухається зі швидкістю 430 кілометрів за годину. Відео опублікував блогер Льова Ерѕнтеуп на своєму каналі YouTube, повідомляють Патріоти України.

Шанхайський Maglev досягає максимальної швидкості 430 км / год, що робить його найшвидшим поїздом у світі за звичайним комерційним обслуговуванням. Він охоплює відстань від аеропорту Пудун до Шанхаю приблизно за 4 хвилини. Не всі поїзди досягають цієї максимальної швидкості - більшість йдуть "просто" 300 км / год. 10 рейсів в день розвивають максимальну швидкість.

У своєму блозі на livejournal блогер так описує відеоролик:

Недавно я тут хвастался тем, что проехался на самом быстром поезде в мире, шанхайском аэроэкспрессе на магнитной подушке. И что вы спросили в ответ?

А где видосик то? Видео снял? Давай видео

Я – человек далёкий от видео-блогерства, поэтому мне в первый раз и в голову не пришло, снять видео изнутри скоростного поезда.

Но к счастью, я вновь оказался в Шанхае по дороге домой, и, волей случая опять попал на этот самый маглев. На этот раз, вспомнив ваши вопросы, я снял видео того, как 430 км/ч выглядят из окна несущегося состава.

Кстати, в английском есть такое выражение: "when it rains, it pours!" – типа, если уж везёт (или не везёт) то крупно. До этого я пять лет никак не мог попасть на скоростной поезд (их всего около 10 в день, и мне всё не везло с расписанием пересадок). А тут – пожалуйста, два раза за две недели.

Заметьте, как от скорости все объекты за окном немного "скошены" – это потому что телефонная камера не успевает записать кадр сверху до низу до того, как вся картинка уезжает вдаль. А вообще, похоже на видео Star Guitar, если кто помнит.


Відео: Магнітний поїзд з шанхайського аеропорту в місто.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Як я отримувала водійські права в Америці", - українська журналістка

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:45

Із закордонними водійськими правами у США можна їздити лише кілька місяців. "Із теорією все просто: вивчаєш правила штату, далі у додатку на телефоні тренуєшся проходити пробні тести і потім складаєш іспит у найближчому відділку DMV. «Ти звідки, з Німе...

Хіти тижня. 10 причин, чому вам слід їсти яблука

вівторок, 22 жовтень 2019, 22:30

Хрумкі, соковиті, корисні, ще й недорого коштують - усе це про яблука! 10 причин, чому яблука корисні для здоров’я, - передають Патріоти України з посиланням на Healthline.