"60 тисяч євро за переїзд в село": Мешканці швейцарського поселення заманюють потенційних односельчан

Більше половини жителів села підтримали пропозицію і тепер за неї повинні проголосувати 30 листопада.
Фото: Ски.ру.Жителі невеликого села на південному заході Швейцарії вирішили запропонувати значну суму людям, які захочуть туди переїхати. Про це повідомляє швейцарське видання 20 minutes, передають Патріоти України.

В последние годы количество жителей села Альбинен, которое расположено над долиной Роны на высоте 1 300 метров над уровнем моря, постоянно уменьшается.

Три семьи недавно покинули село, а потеря восьми учеников означала закрытие местной школы. Многие дома в селе используются только для отдыха.

В селе сейчас живут 240 жителей, в том числе двое детей начального школьного возраста и пять детей среднего школьного возраста, которые ездят на обучение за 20 км.

Инициативная группа выступила с предложением к муниципалитету о финансовом поощрении новых жителей. Более половины жителей села поддержали предложение и теперь за него должны проголосовать 30 ноября.

Так, семьи, которые решат приобрести или построить дом в селе, смогут получить 25 000 франков (21,4 тысячи евро) на одного взрослого и 10 000 франков (8500 евро) на одного ребенка. Таким образом, семья из четырех человек может получить 70 000 франков (60 000 евро).

Но для получения этих денег есть определенные условия. Новые жители должны быть моложе 45 лет и взять на себя обязательство прожить в селе не менее 10 лет.

Дома, которые они покупают или строят, должны стоить как минимум 200 000 франков (171 000 евро), и они должны быть их основным местом жительства.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Технології зриву державного оборонного замовлення

середа, 26 січень 2022, 7:50

Рік у рік у найвищих кабінетах лунає одна й та сама мантра про «гостру потребу армії в новій військовій техніці». І щороку такі поставки й розробки зриваються, а військові і далі на старих радянських колимагах чекають бойових дій на сході та цілком імо...

Україна в Індексі сприйняття корупції. Влада не виконала "домашнє завдання"

середа, 26 січень 2022, 6:50

За результатами 2021 року, Україна втратила один бал у щорічному Індексі сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index, CPI) від Transparency International. Грузія, Вірменія та Молдова й досі попереду. . На тлі подій, що відбуваються, ця втрата мо...