"А ідея вкрадена, як і назва": Зеленського звинуватили у плагіаті. - "Слуга народу" з президентом Безродько - напівзабутий роман Василя Рудика 1992 року

Походом до влади "Зе!Президент" пробудив небажаний, як для нього, інтерес до власних справ. "Скелети в шафі" не забарились. Залишається питанням, чи знав Зеленський, звідки "ноги ростуть" у сценарія його Голобородька.

"Сьогодні до рук прилипла інтєрєсна книжка - «Слуга народу» Василя Рудика (видана у Вінниці 2001 року – 170 сторінок, а написана у 1992). Головний герой Безродько Милян – простий селянський син, з амурним досвідом, колгоспною кар'єрою, тягою до влади, вірою в апокаліптичну справедливість", - пише Наталія Григорович на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Словом, усе як в кіно! І в телесеріалі, який ніби придумав «95-й квартал» за гроші Коломойського. Питання: 1. Чи знає Коломойський, що його кинули з вкраденим сценарієм на великі бабки? 2. Чи знає Вова Зеленський-Голобородько, як закінчується оригінальна історія, яка взята за передвиборчий сценарій? 3. І взагалі – скільки будуть і піzдити, і пиzдіти такі «авторитети», як Зе і Ко.

P.S. А кінцівка феєрична. Вибори до ВР. Безродько відчув над собою німб… Поки не прийшли з ордером на арешт. Він одразу зрозумів, що то прибула кара. Кара за все!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кремль уже не сможет врать": Злий Одесит про те, як Європарламент "підставив" Путіна з пактом Молотова-Ріббентропа

понеділок, 23 вересень 2019, 14:58

"В Европарламенте осудили "Молотова-Риббентропа", возложив вину за начало Второй мировой войны, в том числе и на СССР", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти України, і продовжує:". Россия всегда манипулировала историческими фактами, по...

"Катера Авакова, или Когда Украина возьмет море под контроль", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 14:28

"С 2015 г. руководство МВД прилагает довольно серьезные усилия к модернизации небольшого флота под зеленым флагом пограничников", - пише у своєму блозі Михайло Жирохов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Система обороны любой страны состоит не ...