"А ідея вкрадена, як і назва": Зеленського звинуватили у плагіаті. - "Слуга народу" з президентом Безродько - напівзабутий роман Василя Рудика 1992 року

Походом до влади "Зе!Президент" пробудив небажаний, як для нього, інтерес до власних справ. "Скелети в шафі" не забарились. Залишається питанням, чи знав Зеленський, звідки "ноги ростуть" у сценарія його Голобородька.

"Сьогодні до рук прилипла інтєрєсна книжка - «Слуга народу» Василя Рудика (видана у Вінниці 2001 року – 170 сторінок, а написана у 1992). Головний герой Безродько Милян – простий селянський син, з амурним досвідом, колгоспною кар'єрою, тягою до влади, вірою в апокаліптичну справедливість", - пише Наталія Григорович на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Словом, усе як в кіно! І в телесеріалі, який ніби придумав «95-й квартал» за гроші Коломойського. Питання: 1. Чи знає Коломойський, що його кинули з вкраденим сценарієм на великі бабки? 2. Чи знає Вова Зеленський-Голобородько, як закінчується оригінальна історія, яка взята за передвиборчий сценарій? 3. І взагалі – скільки будуть і піzдити, і пиzдіти такі «авторитети», як Зе і Ко.

P.S. А кінцівка феєрична. Вибори до ВР. Безродько відчув над собою німб… Поки не прийшли з ордером на арешт. Він одразу зрозумів, що то прибула кара. Кара за все!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"На Европу уже нет надежды, она капитулировала перед Путиным и обрекла Украину на печальный сценарий", - блогер

четвер, 20 червень 2019, 0:22

Історія з санкціями від ЄС - лише фікція, своєрідний "фіговий листок". Невтішний прогноз для України озвучив в Facebook відомий політолог і блогер Карл Волох, передають Патріоти України. Волох звернув увагу на те, що останнім часом Європа відрізняється...

"Тимчук не був схожий на імпульсивну людину": Психолог назвав важливий нюанс у смерті нардепа (відео)

середа, 19 червень 2019, 22:59

Загибель народного депутата України Дмитра Тимчука, якого знайшли з кульовим пораненням у голову, не схожа на самогубство. Про це в ефірі ObozTV розповів психолог Валентин Кім, коментуючи версії трагедії, передають Патріоти України. "Щодо того, що полк...