
Європейські футбольні фанати, які приїхали вболівати за свою команду на фінал Ліги Чемпіонів до Києва, залишили після себе гори сміття в центральному парку імені Шевченка; конкретно в цьому парку розташовувалася фан-зона для англійців, уболівальників "Ліверпуля", повідомляють Патріоти України. Фотографії того, що зараз твориться в парку, розмістив український журналіст Олександр Федченко на своїй сторінці в Фейсбуці
За словами Федченка, в парку досить урн, однак все сміття
європейці кидали під ноги. Він пише, що в парку є навіть зовсім порожні урни.

Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....