"А що ти хотів? - Якщо десь щось прибуло, значить, в іншому місці стільки ж вибуло", - Аласанія посміявся з "дивовижних" київських комунальників

Аласанія опублікував іронічний запис у соціальній мережі з приводу роботи київських комунальників, які облаштували "нездоланну перешкоду" прямо в одному із дворів.

Фото: Facebook."Не зрада, не перемога, а просто маленька смішна історія про наше, дуже наше. Десь три доби в хаті не було опалення. Як раз ті декілька днів, що прийшлися на водохрещенські морози", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Зураб Аласанія, передають Патріоти України.

"Не те що б смертно-критично, але 12 градусів тепла вдома є гіршими за 12 градусів холоду на вулиці. Ніби жити можна, малих в хаті немає, а сам особливо не зважаєш. Але на другий-третій день легені таки починають хекати.

То звісно я зрадів, коли вранці четвертого дня відчув, що тепло пішло. От молодці, лише за три дні з аварією впорались.

А потім зібрався ж по справах, що їх і по вихідних чимало.

Виходжу до маленького дворику, де зазвичай стоїть машина разом із десятком сусідских.

І звідки є тільки один виїзд, через арку з брамою...

Аха, зараз, розбігся. Одну половину арочки зайняла яма, а другу – земля з той ями. Споруджено бригадою, що усувала проблему з теплом. Та так і залишила.

А що ти хотів? – якщо десь щось прибуло, значить, в іншому місці стільки ж вибуло. Хочеш тепла – ходи пішки. Логіки немає? – проте третій закон Ньютона дотримано.

PS – але в конче нашою цю історію робить остання крапля: в ямі пориву труби не виявлено – він був в сусідньому під’їзді".

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Эхо голанских высот, или Как Трамп спасет Нетаньяху и поможет Путину с Крымом", - блогер

п’ятниця, 22 березень 2019, 16:29

"Американский президент Дональд Трамп заявил, что настало время признать Голанские высоты территорией Израиля, которые еврейское государство захватило у Сирии в 1967 г. в ходе Шестидневной войны", - пише у своєму блозі Андрій Коваленко, повідомляють Па...

"33 мішка за пана Смешка!" - Горобець

п’ятниця, 22 березень 2019, 16:23

Ситуація на виборах. Аби завтра не плакати від безвиході. Не втрачати дітей і родичів на фронтах. Не опуститися до нового московського рабства, головна суть якого зводиться до чергового засівання кістками українців Сибіру і Далекого Сходу – НЕ ГОЛОСУЙТ...