А тим часом у паралельній реальності: У мережі показали двійника Трампа (відео)

Короткий ролик з копією президента США став практично вірусним в мережі. Де помічений "Трамп" - не відомо.

У мережі набирає популярності відео, на якому зображений двійник Дональда Трампа. Чоловік практично точна копія президента Америки. Ролик з'явився в Twitter, передають Патріоти України.

Пузатого "Трампа" помітили в магазині або на заправній станції, судячи з обстановки приміщення на відео.
Чоловік одягнений в картату сорочку і кепку з емблемою ВМС США. Користувачі відзначили його неймовірну схожість з президентом Америки і не пропустили "пивне черевце". Де двійник потрапив на відео невідомо.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...