А ви вже бачили дворічну телеведучу? (відеодоказ)

Маля веде власне кулінарне шоу!


Фото: maximum.fm

Поки дехто намагається "зварганити" на сніданок яєчню або грінки, 2-річна дівчина Меззі готує такос, піцу, кекси і ще багато чого смачного! Патріоти України та Нескучные новости пропонують побачити то на власні очі.

Неймовірне маля веде "Меззі-шоу", на якому зараз є 10 шалено популярних роликів. Кожного разу батько з донечкою (а саме татусеві на думку спала ідея для зйомок відео) вигадують щось нове і складніше. Це вам не витягнути пельмені з морозилки, або зробити канапку!


Десерт наче нічогенький, справді простий рецепт.

Хтось очікував, що 2-річне дівча зготує вареники? Несіть сметанку!

А як щодо начос під звуки металу? Тепер ви бачили все!

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...