А ви вже бачили дворічну телеведучу? (відеодоказ)

Маля веде власне кулінарне шоу!


Фото: maximum.fm

Поки дехто намагається "зварганити" на сніданок яєчню або грінки, 2-річна дівчина Меззі готує такос, піцу, кекси і ще багато чого смачного! Патріоти України та Нескучные новости пропонують побачити то на власні очі.

Неймовірне маля веде "Меззі-шоу", на якому зараз є 10 шалено популярних роликів. Кожного разу батько з донечкою (а саме татусеві на думку спала ідея для зйомок відео) вигадують щось нове і складніше. Це вам не витягнути пельмені з морозилки, або зробити канапку!


Десерт наче нічогенький, справді простий рецепт.

Хтось очікував, що 2-річне дівча зготує вареники? Несіть сметанку!

А як щодо начос під звуки металу? Тепер ви бачили все!

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...