
В Україні створять Офіс США, який, за словами першого заступника глави Нацполіціі В’ячеслава Аброськіна, буде боротися з наркозлочинністю в нашій країні, повідомляють Патріоти України з посиланням на person.org.
Про це він повідомив за підсумками переговорів міністра МВС Арсена Авакова з представниками американського Управління по боротьбі з наркотиками (DEA). «(Ми, – ред.) почали переговори про створення на території України Офісу США з протидії наркозлочинів. Вже зараз у нас є домовленість, що на постійній основі в Україні буде працювати американський офіцер з Управління по боротьбі з наркотиками (DEA). Це дозволить нам ефективно обмінюватися інформацією. А також вже зараз ми маємо понад мільйон доларів на навчання українських офіцерів поліції в академії (DEA)», – сказав Аброськін.
Таким чином, з одного боку, Україна на світовій арені фактично визнала своє безсилля в протистоянні наркозлочинності. З іншого боку, Нацполіціі України навряд чи допоможе в цій справі один єдиний офіцер США. А тому, що досягнута в США домовленість про спільне протистояння наркоманам і злочини на ґрунті наркотиків – всього лише черговий, не зовсім доречний піар. Нагадаємо, що за даними НПУ, наркозлочинність в Україні – процвітає. Кожна четверная ОЗГ має відношення до наркотиків, і їх кількість у порівнянні з минулим роком зросла в рази.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...