Абсолютно відкрито, без всякого маскування: Журналіст розповів про російську компанію, яка працює і в Україні, і в "ЛНР"

Gloria Jeans активно платить податки бойовикам-окупантам.

Ілюстрація:prybyralnyk.com.ua

У мережі розповіли про російську торгову компанію, яка останні три роки, незважаючи на війну на Донбасі, працює і в Україні і в "ЛНР". Про це написав у своєму блозі журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Тут всі 3,5 роки війни без всяких перешкод працює російська компанія Gloria Jeans, яка при цьому паралельно працює і на підконтрольній Росії території Луганської області, де платить податки незаконним збройним формуванням. Це відбувається абсолютно відкрито. Без всякого маскування.

Але в Україні це нікого не цікавить. Українці активно вітають введення санкцій проти Росії, радіють чергового "наганяю", який Москва отримує те від німців, то від американців, але при цьому не поспішають вимагати жорстких дій від свого уряду", - написав Казанський.

"Ще в 2015 році бойовики "ЛНР" на своїх сайтах самі з гордістю повідомляли про те, що Gloria Jeans збирається працювати на їх території, в Красному Лучі. А власник компанії Володимир Мельников абсолютно відкрито зізнавався журналістам, що працює в підконтрольному "ЛНР" Луганську і платить бойовикам податки", - підсумував журналіст.

"Ніхто навіть не думає ховатися. Ось відео з цього заходу. На ньому Плотницький і втікач з Луганська Карякін. Подивіться, як мило" - повідомив журналіст.

Магазини "Глорія Джинс", яка виробляє одяг під торговою маркою "Gee Jay" є в кількох великих ТРЦ Києва. Нещодавно один з таких магазинів в ТРЦ "Sky Mall" пікетували активісти організації "Відсіч".

"Але обурюється тільки невелика група людей. Владі і більшості наших співгромадян - все одно. Тому магазини російської компанії продовжують працювати в Україні й досі. Це нехай у німців голова болить з приводу санкцій проти РФ. А ми не паримося, нас такі "дрібниці" не турбують." - підсумував Казанський.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​"Шторм" не конфетка... - Злий Одесит

субота, 1 квітень 2023, 7:01

Джерело

​Бахмут... - Злий Одесит

субота, 1 квітень 2023, 6:25

Появление российской десантуры, хотя её таковой называть язык с трудом поворачивается, в городе уже говорило о недостатке ресурса самих ЧВК "Вагнер". Но, когда в полях и пригороде нарисовались подразделения резервной 98-й ВДД это заставило задуматься о...