Амбітна мета: Конструктори почали розробку авто на сонячній енергії

Lightyear One можна буде придбати у 2019 році за орієнтовною ціною €119 тис.

Перший "сонячний" електрокар Lightyear OneАвтомобіль живиться чистою сонячною енергією і при хороших умовах зможе їздити місяцями без підзарядки, що є унікальною здатністю. За день батареї можуть накопичувати стільки енергії, щоб машина спокійно їздила вночі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Lightyear One зможе проїжджати до 20 тис. км на рік, живлячись лише сонячною енергією.

Кількість пройдених кілометрів в рік залежить від інтенсивності сонячного світла і кількості ясних днів. Наприклад, на Гаваях виключно на сонячній енергії автомобіль за рік зможе проїхати 20 000 км, в Нью-Йорку — 14 000 км, а в Амстердамі — 10 000 км. Технічні подробиці про автомобіль Lightyear One тримаються в секреті.

Тим не менш, Solar Team Eindhoven вже почала приймати попередні замовлення. Бажаючим придбати машину потрібно внести депозит €19 тис. Перша партія з десяти транспортних засобів буде випущена у 2019 році, а у 2020 році голландці планують зібрати 100 автомобілів.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело