Американська собака провела господарям майстер-клас з фітнесу (відео)

Відеозапис заняття опубліковано у Instagram.

СкріншотУ Каліфорнії місцеві жителі Рей Діас і Джефф Віттек залучили до свого тренування з фітнесу собаку породи французький бульдог, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Песик охоче занурився у тренування і був вельми вправний занятті.

За добу ролик переглянули понад 130 тисяч разів. Всього на сторінку Діаса у соцмережі підписані понад 2,2 мільйона користувачів.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...