Американський мільярдер дав свій прогноз найближчого майбутнього людства

І малює його контрастними фарбами.

Фото: obozrevatel.com

Знаменитий американський підприємець, громадський діяч, філантроп, а також один із засновників Microsoft Білл Гейтс неодноразово висловлювався про майбутнє людства. Деякі його прогнози називають пророчими. Так, наприклад, у 1999 році він передбачав появу сайтів з порівнянням цін на товари, смартфонів, соціальних мереж і спамерських пошукових роботів.

Патріоти України разом з Нескучные новости пропонують сім важливих прогнозів про майбутнє від Білла Гейтса.

1. Загибель людей через патоген

У наступні 15 років 33 млн осіб можуть померти через патоген. На конференції з безпеки в Мюнхені в цьому році Гейтс попередив, що "епідеміологи говорять про патоген, що швидко поширюється повітряно-крапельним шляхом, який може вбити більше 30 млн чоловік менше ніж за рік".

На його думку, це може бути пов'язано з мутацією, аварією або терористичними загрозами.

Хоча це може здатися дурним, аналогічні події відбувалися і раніше: найочевидніший приклад - Чорна Смерть або чума, яка знищила майже третину Європи в середині XIV століття, а в 1918 році іспанський грип знищив від 50 до 100 млн осіб.

2. Африка буде самостійно забезпечувати себе продуктами харчування

Гейтс вважає, що Африка досягне цієї мети внаслідок ряду структурних змін: використання кращих добрив і збільшення врожаїв дозволять поліпшити харчування населення, що призведе до підвищення продуктивності.

Зміни, що відбуваються в інфраструктурі, такі як збільшення ширини автомагістралей, що сполучають виробничі зони з зонами розподілу в Гані, і закриття контрольно-пропускних пунктів, що викликають затримки в транспортуванні в Сенегалі. У міру поширення телефонного зв'язку буде поліпшуватися інформаційний обмін та отримання інформації про прогноз погоди і ринкових цінах.

3. Життя малозабезпечених людей зміниться завдяки мобільного банкінгу

Електронні банківські системи дозволять малозабезпеченим людям зберігати і захищати гроші в цифровій формі: в своєму щорічному листі від 2015 року Гейтс сказав, що "до 2030 року 2 млрд людей, у яких сьогодні немає банківського рахунку, будуть зберігати гроші і проводити оплату за допомогою своїх телефонів ".

4. До 2035 року не залишиться бідних країн

Гейтс говорить про те, як змінився світ за останнє сторіччя - відбувся перехід від світу, розділеного на Радянський Союз, західних союзників і "всіх інших" до світу, який ми бачимо сьогодні. Потенціал змін величезний. У 2014 році він писав, що "допомога - це фантастичні інвестиції, і ми повинні робити більше. Це дуже ефективно зберігає і покращує життя, закладаючи основу для ... довгострокового економічного прогресу".

5. До 2030 року відбудеться прорив в області чистої енергетики, що стане революцією нашого світу

У 2016 році Гейтс не акцентував увагу на якому-небудь з існуючих способів використання відновлюваних джерел енергії. Але він вважає, що ключовим моментом - це інвестування в молодь. Він уже інвестував $ 2 млрд в альтернативні технології.

6. Багато спеціальностей зникнуть через автоматизацію

В інтерв'ю Quartz Білл Гейтс, як це роблять багато лідерів індустрії, бачить світ, в якому на роботі людей замінюють роботи.

Однак Гейтс зазначив, що з великою ймовірністю буде збільшуватися фінансування робочих місць, на яких можуть працювати тільки люди, наприклад, догляд за людьми похилого віку або робота з дітьми.

7. Поліомієліт може бути усунутий до 2019 року

У 2013 році Білл Гейтс говорив про статистичні дані, які свідчать про те, що поширеність поліомієліту знижується і у даний час проблема існує тільки у трьох країнах світу.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Атака "Нептунів" на Саки: Завдяки чому її вдалося здійснити

понеділок, 25 вересень 2023, 8:07

За інформацією СБУ, спочатку були використані безпілотні літальні апарати, а потім, коли системи протиповітряної оборони були змушені реагувати на дрони, — власне ударів завдала ракетна система "Нептун". Масований ракетний удар по Криму, зокрема по клю...

Війна не буде затяжною... Оточення Путіна думає про виведення військ з окупованих територій, – Піонтковський

понеділок, 25 вересень 2023, 7:16

Публіцист і політолог Андрій Піонтковський вважає, що в оточенні Володимира Путіна є люди, які готові усунути диктатора від влади. В ефірі телеканалу "Еспресо" він зазначив, що війна Росії проти України не буде довготривалою. "Жодної концепції довгої в...