​Американці натисли як слід: Путін сильно злякався компромату, що готується, - Степан Демура

У Володимира Володимировича накопичилося чимало «брудної білизну» та «скелетів у шафі». І більшість цих неподобств не становлять секрету для західних спецслужб. Адже не всі таємниці заховані в сибірській тайзі та втоплені у озері Байкал.

Російський економічний аналітик Степан Демура прокоментував на сторінці свого Twitter, інформацію про новий компромат на Путіна, зазначають Патріоти України.

"Поведение всей путинской шушеры говорит о том, что их хозяин сильно труханул перед будущими публикациями" - написав експерт, коментуючи той факт, що поширенням нової інформації про президента Росії займається фонд Сороса і Держдепартамент США.

Організація, яка готує медіаатаку на президента Росії Володимира Путіна, - Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (International Consortium of Investigative Journalists - ICIJ) - спонсорується Фондом Сороса і пов'язаний з керівництвом Сполучених Штатів. Керівник планованої інформаційної атаки Річард Лобо працював під безпосереднім начальством глави Держдепу США Джона Керрі, пишуть російські ЗМІ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Партизани вивели з ладу стратегічний логістичний вузлол РФ (мапа, відео)

субота, 25 травень 2024, 7:39

Агент руху опору здійснив диверсію на залізниці в Ярославлі. Про це повідомили партизани "АТЕШ". . Зазначається, що агент знищив релейну шафу, що призвело до неполадок у роботі найближчої залізничної станції "Полянки". . За словами партизан, Ярославл...

Народні прикмети на 25 травня. Що одягти в Іванів день, щоб привернути удачу і сімейне щастя, або швидше одужати

субота, 25 травень 2024, 7:05

25 травня за новим календарним стилем (7 червня - за старим) згадують третє знайдення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана. У народі день прозвали Іванів. 25 травня за старим календарним стилем згадують святих Епіфанія, єпископа Кіпру...