Ангели біля Сонця: У мережі з’явилося відео із незвичайним НЛО

Учені поки не можуть дати відповідь, чому дивний об’єкт з'являється саме біля гарячої зірки.

НЛО у формі ангела зафіксували біля Сонця. Фото: donpress

За останні 6 років вчені періодично спостерігають появу непізнаного літаючого об'єкта біля Сонця, повідомляють Патріоти України. НЛО за формою схожий з ангелом.

Відзначається, що швидше за все, це ескадра для перехоплення інших кораблів інопланетян. На це вказує наявність дивних кругів під хвостом НЛО.

Учені поки не можуть дати відповідь чому дивний НЛО з'являється саме біля Сонця.


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Интернациональный винегрет защитников режима Мадуро", - Злий Одесит

четвер, 25 квітень 2019, 7:40

Стало відомо, що крім військовослужбовців ЗС РФ, а так само НВАК КНР, до Венесуели готуються до відправки бійці іранського Корпусу вартових ісламської революції, буквально днями визнаного в США терористичною організацією. Про це у своєму блозі пише Зли...

"Из того, что об армии говорят "у Зеленского" становится понятно зачем они привлекали людей Гриценко" - волонтер Донік

четвер, 25 квітень 2019, 7:36

Из того, что об армии говорят "у Зеленского" (нужно ТМ зарегистрировать, это скоро будет мемом), в частности говорит выгнанный за пьянство Апаршин, становится понятно зачем они привлекали Гриценко и его людей. Они армию и министерство обороны рассматри...