"Апаратна логіка важливіша за будь-які слова. Так що не чекайте на миротворців на Донбасі", - Портников

Певні закони не ухвалюються просто так і відображають рішення Кремля взяти курс на поступове перетворення «ДНР» на квазідержаву на кордонах із цивілізованим світом.
Віталій Портников. Фото: соцмережі.

"За два дні до свого «обрання» главою фейкової «ДНР» Денис Пушилін підписав спішно розроблений закон про гарантії колишньому главі і членам його сім'ї. Оскільки попередній «глава ДНР» Захарченко був благополучно утилізований російськими кураторами, зараз на довічне державне забезпечення та інші принади цього закону претендує один Пушилін з сімейством", - пише оглядач Віталій Портников на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Але справа не тільки в бажанні цього пройдисвіта забезпечити собі чудове існування навіть у разі, якщо доведеться поступитися «посадою» іншій маріонетці Москви. Справа в тому, що такі закони не ухвалюються просто так і відображають рішення Кремля взяти курс на поступове перетворення «ДНР» на квазідержаву на кордонах із цивілізованим світом.

Гарантії забезпечення номенклатурі такої «держави» - перша ознака цього курсу. І найвірніша. Тому що апаратна логіка важливіша за будь-які слова. Так що не чекайте на миротворців. Чекайте на заморожений конфлікт".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

С Белогоровкой ещё "не всё так однозначно" - Машовець

вівторок, 5 липень 2022, 12:08

На Северском направлении, как оказалось... с Белогоровкой ещё "не всё так однозначно". По крайней мере, судя по ряду сообщений, противнику так и не удалось её взять. Хотя его передовые подразделения и предприняли ряд атак от Лисичанского НПЗ и Золотар...

"Зараз тактика Кремля виглядає дешевими спробами залякування невідомими наслідками через жахливі рішення невідомих дуже злих осіб", - Голобуцький

понеділок, 4 липень 2022, 23:00

"Цікаво спостерігати за поступовим делегуванням Кремлем озвучування всілякої єресі нижче і нижче по вертикалі: від Путіна І Мєдвєдєва до Захарової, тоді Лукашенка і Скабєєвої. І погрози стають чимдалі менш розбірливими і більш абстрактними - в стилі ст...