Аргентинський художник прикрасив муралом київську гімназію (фото)

​Аргентинський художник Франко Фазолі (Franco Fasoli JAZ) розмалював стіну Київської гімназії №267.

Фото: Альона Сапонова

Він приїхав в Україну в рамках соціального проекту Mural Social Club: Back to School! 2017, повідомляють Патріоти України.

Зазвичай художник у своїх роботах зображує тварин в їхньому природньому середовищі.

Тому стіну київської гімназії Франко впродовж тижня прикрашав сімейством котячих.

"Я зобразив діалог між дикими кішками в лісі. Вони говорять між собою зрозумілою лише їм мовою. В їхньому випадку спілкування відбувається через смуги на тілі. Комунікація і з'єднання через своєрідні сигнали без слів – цей досвід схожий на танець", – каже художник.

І додає, що вибір фарб був ключем для поєднання з місцевістю. Це спільні кольори в одязі людей, будівель і машин.

"Використання саме цієї палітри в створенні муралу дозволило цій роботі гармонійно злитися з середовищем на іншому рівні", – розповідає Франко.

Мурали в межах цього проекту уже є в Черкасах та Попасній.

Мурал на фасаді школи в Попасній Луганської області. Фото Олег Соснов

Нагадаємо, художники з усього світу до нового навчального року розфарбовують фасади шкіл, дитячих садочків, стіни будинків біля навчальних закладів у Києві, Одесі, Харкові, Ковелі, Волновасі, Попасні, Чернігові та Черкасах.

Участь беруть митці з Ізраїлю, Португалії, Франції, Аргентини, Чилі, Південної Африки, Італії, і, звичайно, з України.

Організатори вважають, що мурали допоможуть збагатити дитяче мислення фантазіями та мріями, які часто відходять на другорядний план через побічні наслідки глобалізації та надмірний вплив інформаційного потоку.

Кураторами проекту Mural Social Club: Back to School! 2017 є Жульєн Маллан з Франції і Олес Соснов з України.

Ініціював проект благодійний фонд Sky Art Foundation.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дрібниця, але приємно: Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt

понеділок, 4 липень 2022, 0:24

"Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt - про це вона сама сьогодні повідомила в інстаграмі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та...

"Не те люди, не в то время, не по тому поводу. Эта формула подходит для водружения двух экземпляров памятника Екатерины в нашем городе", - блогер із Одеси

понеділок, 4 липень 2022, 0:14

"В Одессе начался сбор подписей за снос Екатерины. Кто помнит мои статьи 15-летней давности, тот помнит и предсказание: царицу усунут при любых политических раскладах. Тем более нынешних военных. Она долго не стоит на почве антиимперских настроений", -...