Астрономи в одному кроці від виявлення нової великої планети

​Іспанські вчені з Мадридського університету Комплутенсе, за допомогою нової технології, можливо, знайшли дев'яту планету нашої Сонячної системи.

Як повідомляють Патріоти України з посиланням на The Independent, дослідники не можуть бачити планету безпосередньо, оскільки вона знаходиться за Плутоном, на дуже великій відстані.

Саме тому вони аналізували інші дані, що вказують на можливе існування великої планети. Зокрема, нове дослідження іспанської команди довело, що інші космічні об'єкти структуровані і систематизовані таким чином, як ніби поруч з ними знаходиться велика планета.

Більш того, вчені побачили, що інші об'єкти взаємодіють з потенційною нової планетою.

У січні 2016 року два відомих планетолога, Браун і Костянтин Батигін оголосили про те, що їм вдалося обчислити положення загадкової "планети ікс" - дев'ятої планети Сонячної системи, віддаленої від Сонця на 41 мільярд кілометрів і що важить в 10 разів більше, ніж Земля.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Спокуса "сильної руки", пандемія та хронічні хвороби українського суспільства

субота, 4 квітень 2020, 6:24

Українське суспільство — це суспільство, в якому постійно виникають турбулентності. Воно звикло до них. Загалом, перманентний стан кризи став для нашого соціуму звичним. Можна довго перелічувати різноманітні суспільні потрясіння, пережиті нами за 30 ро...

"Якщо обмеження триватимуть більше двох місяців, країну чекає катастрофа", - Учайкін

субота, 4 квітень 2020, 6:08

Після двох місяців карантину почнеться голод та боротьба за життя, переконаний експерт. Кабмін посилив карантинні заходи в Україні, в зв'язку з пандемією коронавіруса. Але тривалий локдаун через розповсюдження COVID-19 не закінчиться для України нічим ...