Аудитор НАБУ: "Крута" кандидатура

Знаменитий іспанський прокурор, який допоміг запроторити до в`язниці низку гватемальських високопосадовців, дав згоду на участь у конкурсі на аудитора НАБУ.


Оскільки ані заступник генерального інспектора Департаменту юстиції США Роберт Сторч, кандидатуру якого схвалив профільний комітет ВР, ані Найджел Браун, кандидатуру якого пізніше висунули фракції "Народний фронт" та «БПП», не набрали необхідної кількості голосів депутатів для затвердження на цій посаді, 5 квітня антикорупційний комітет Верховної Ради оголосив про новий конкурс на посаду аудитора НАБУ від парламенту. І ось,"Патріотам України" стало відомо, що у ньому погодився взяти участь іспанський прокурор Карлос Кастресана.

Про це повідомив голова Комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв: «Карлос Кастресана надіслав мені повідомлення, що він погоджується, щоб ми розглянули його кандидатуру. Це велика честь для нас». Він зазначив, що Кастресана був першим керівником міжнародного антикорупційного трибуналу, який відправив за грати президента Гватемали і більшість парламенту.

Раніше йшлося, що до участі у конкурсі зголосилася колишній американський прокурор Марта Борщ. Віце-президент Конгресу національних громад України Йосиф Зісельс, у свою чергу, запропонував на посаду аудитора професора кафедри правосуддя Київського національного університету ім. Шевченка, експерта Ради Європи Олександру Яновську, віце-президента Спілки адвокатів України Сергія Гончаренка, юриста Мір'яну Лазарову-Трайковску - колишню суддю Європейського суду з прав людини від Македонії, і виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадія Бущенка.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Третина результатів ПЛР-тестів помилкові. ​Що показали розтини померлих від ускладнень внаслідок зараження коронавірусом

середа, 23 вересень 2020, 6:25

Генеральний директор Центру легеневого здоров’я повідомив якою нині є ситуація на Львівщині, скільки коштує пацієнтам день лікування, і хто переважно помирає від Covid-19. Генеральний директор Центру легеневого здоров’я Любомир Рак повідомив, що значна...

Не iPhone: Цукерберг назвав свій улюблений смартфон

середа, 23 вересень 2020, 6:08

Генеральний директор Facebook назвав переваги виробника телефонів, якими він користується.. Марк Цукерберг зробив заяву про те, яким він користується смартфоном. Також генеральний директор Facebook назвав переваги цього виробника телефонів. Так, у свіж...