Аудитор НАБУ: "Крута" кандидатура

Знаменитий іспанський прокурор, який допоміг запроторити до в`язниці низку гватемальських високопосадовців, дав згоду на участь у конкурсі на аудитора НАБУ.


Оскільки ані заступник генерального інспектора Департаменту юстиції США Роберт Сторч, кандидатуру якого схвалив профільний комітет ВР, ані Найджел Браун, кандидатуру якого пізніше висунули фракції "Народний фронт" та «БПП», не набрали необхідної кількості голосів депутатів для затвердження на цій посаді, 5 квітня антикорупційний комітет Верховної Ради оголосив про новий конкурс на посаду аудитора НАБУ від парламенту. І ось,"Патріотам України" стало відомо, що у ньому погодився взяти участь іспанський прокурор Карлос Кастресана.

Про це повідомив голова Комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв: «Карлос Кастресана надіслав мені повідомлення, що він погоджується, щоб ми розглянули його кандидатуру. Це велика честь для нас». Він зазначив, що Кастресана був першим керівником міжнародного антикорупційного трибуналу, який відправив за грати президента Гватемали і більшість парламенту.

Раніше йшлося, що до участі у конкурсі зголосилася колишній американський прокурор Марта Борщ. Віце-президент Конгресу національних громад України Йосиф Зісельс, у свою чергу, запропонував на посаду аудитора професора кафедри правосуддя Київського національного університету ім. Шевченка, експерта Ради Європи Олександру Яновську, віце-президента Спілки адвокатів України Сергія Гончаренка, юриста Мір'яну Лазарову-Трайковску - колишню суддю Європейського суду з прав людини від Македонії, і виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадія Бущенка.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зруйновано черговий кремлівський міф: Німеччина передала Україні унікальний документ (фото)

субота, 23 березень 2019, 17:39

Важливий для історії православної церкви в Україні документ - грамота Петра І митрополиту Київському. "Ведущая научная сотрудница Национального Киево-Печерского заповедника искала информацию о немецком пасторе Иоганне Гербинии (Johannes Herbinius), кот...

"Мы наконец-то поняли, о чем говорил Луценко. Какой список людей передала посол США украинскому генпрокурору", - Фурса

субота, 23 березень 2019, 17:09

Якщо після повернення з Москви ці люди не направляються прямо в тюрму, то протестувати треба йти не до Луценка, а під американське посольство? "После визита в Москву, на поклон к царю, Бойко и Медведчука мы наконец-то поняли, о чем говорил Луценко. Как...