Аудитор НАБУ: "Крута" кандидатура

Знаменитий іспанський прокурор, який допоміг запроторити до в`язниці низку гватемальських високопосадовців, дав згоду на участь у конкурсі на аудитора НАБУ.


Оскільки ані заступник генерального інспектора Департаменту юстиції США Роберт Сторч, кандидатуру якого схвалив профільний комітет ВР, ані Найджел Браун, кандидатуру якого пізніше висунули фракції "Народний фронт" та «БПП», не набрали необхідної кількості голосів депутатів для затвердження на цій посаді, 5 квітня антикорупційний комітет Верховної Ради оголосив про новий конкурс на посаду аудитора НАБУ від парламенту. І ось,"Патріотам України" стало відомо, що у ньому погодився взяти участь іспанський прокурор Карлос Кастресана.

Про це повідомив голова Комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв: «Карлос Кастресана надіслав мені повідомлення, що він погоджується, щоб ми розглянули його кандидатуру. Це велика честь для нас». Він зазначив, що Кастресана був першим керівником міжнародного антикорупційного трибуналу, який відправив за грати президента Гватемали і більшість парламенту.

Раніше йшлося, що до участі у конкурсі зголосилася колишній американський прокурор Марта Борщ. Віце-президент Конгресу національних громад України Йосиф Зісельс, у свою чергу, запропонував на посаду аудитора професора кафедри правосуддя Київського національного університету ім. Шевченка, експерта Ради Європи Олександру Яновську, віце-президента Спілки адвокатів України Сергія Гончаренка, юриста Мір'яну Лазарову-Трайковску - колишню суддю Європейського суду з прав людини від Македонії, і виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадія Бущенка.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Багато постраждалих: На Росії розбився автобус з жителями "ДНР"

вівторок, 18 червень 2019, 0:00

Жахлива ДТП сталася рано вранці 17 червня в Краснодарському краї. Перші подробиці в соцмережах розповіли самі донеччани. За їх словами, у всьому винен водій автoбуca "Дoнецк - Cочі", який грубо порушував ПДР і ігнорував небезпеку. Нa однoму з пoвоpoтів...

Туристи в шоці: Ціни на фрукти в літній сезон в анексованому Криму виявилися в рази вище, ніж у вільній Україні (фото, відео)

понеділок, 17 червень 2019, 23:48

При цьому з овочами ситуація дещо інша – по ряду позицій ціни відрізняються не так помітно, а цибуля в Криму навіть трохи дешевша, ніж на Херсонщині. Ціни на фрукти в літній сезон в анексованому Росією Криму виявилися в кілька разів вище, ніж на матери...