Багато кому очі муляв: У Польщі спалили авто місцевого українського активіста

У суботу, 8 вересня, в Нижньосілезькому воєводстві Польщі спалили авто активіста української лемківської громади Адама Вев'юрки.

Вночі проти суботи, 8 вересня, невідомі спалили авто діяча лемківської української громади в Польщі Адама Вев’юрки, повідомляєтья на порталі польських українців Простір (prostir.pl), передають Патріоти України.

Авто знаходилося на стоянці біля школи з українською мовою навчання №4 в місті Лігниця Нижньосилезького воєводства.

— Я залишив своє авто у Лігниці біля української школи, де викладаю, у п’ятницю о 15:00, — наголосив Адам Вевюрка у розмові з ПРОстором. — А сам поїхав іншою машиною на засідання Об’єднання лемків у Горлицях (Малопольске воєводство). Знаходячись тут, дізнався про підпалення своєї машини.

Як додає Адам Вевюрка, поліція поки з ним не зв’язалася, проте на місці події вже була під час гасіння пожежі. Зараз поліція в процесі дослідження камер поблизу місця підпалу.

«У понеділок, коли я повернуся до Лігниці, знатимемо більше», — наголосив А. Вевюрка.

Адам Вевюрка, окрім діяльності в Об’єднанні лемків, є політиком місцевого самоврядування. Він стартує до повітової ради в Лігниці зі списків «Громадянської коаліції», тобто об’єднаного списку опозиційних партій (Громадянська платформа, Сучасна і Ініціатива польська).

Коаліція виступає проти знищення незалежності самоуправлінь Польщі правлячою партією «Право і справедливість» під лозунгами: «У Польщі є майбутнє» і «Все у твоїх руках». Перший тур виборів в органи місцевого самоврядування Польщі відбутеться 21 жовтня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"У Путіна є ідея фікс": ЗМІ з'ясували, як в РФ хочуть провернути сценарій з ядерним ударом

понеділок, 8 серпень 2022, 12:58

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін не лише не відмовився від варіантів застосування ядерної зброї у війні з Україною, але й дав безпосереднє розпорядження такі варіанти готувати. Про це повідомляє Telegram-канал Генерал СВР, передають Пат...

"Революція" в США: Що таке "третя" партія та кому вона потрібна

понеділок, 8 серпень 2022, 11:25

Чи реальні серйозні зміни на американському політичному ландшафті. «Сполученим Штатам дуже потрібна нова політична партія — така, що представлятиме помірковану здорову більшість. Сучасні застарілі партії зазнали поразки, обслуговуючи маргіналів. Відтак...