Багато кому очі муляв: У Польщі спалили авто місцевого українського активіста

У суботу, 8 вересня, в Нижньосілезькому воєводстві Польщі спалили авто активіста української лемківської громади Адама Вев'юрки.

Вночі проти суботи, 8 вересня, невідомі спалили авто діяча лемківської української громади в Польщі Адама Вев’юрки, повідомляєтья на порталі польських українців Простір (prostir.pl), передають Патріоти України.

Авто знаходилося на стоянці біля школи з українською мовою навчання №4 в місті Лігниця Нижньосилезького воєводства.

— Я залишив своє авто у Лігниці біля української школи, де викладаю, у п’ятницю о 15:00, — наголосив Адам Вевюрка у розмові з ПРОстором. — А сам поїхав іншою машиною на засідання Об’єднання лемків у Горлицях (Малопольске воєводство). Знаходячись тут, дізнався про підпалення своєї машини.

Як додає Адам Вевюрка, поліція поки з ним не зв’язалася, проте на місці події вже була під час гасіння пожежі. Зараз поліція в процесі дослідження камер поблизу місця підпалу.

«У понеділок, коли я повернуся до Лігниці, знатимемо більше», — наголосив А. Вевюрка.

Адам Вевюрка, окрім діяльності в Об’єднанні лемків, є політиком місцевого самоврядування. Він стартує до повітової ради в Лігниці зі списків «Громадянської коаліції», тобто об’єднаного списку опозиційних партій (Громадянська платформа, Сучасна і Ініціатива польська).

Коаліція виступає проти знищення незалежності самоуправлінь Польщі правлячою партією «Право і справедливість» під лозунгами: «У Польщі є майбутнє» і «Все у твоїх руках». Перший тур виборів в органи місцевого самоврядування Польщі відбутеться 21 жовтня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не встиг дотягнутися до своєї кувалди: «Вагнерівці» під Бахмутом порубали командира на шматки сокирами (відео)

четвер, 9 лютий 2023, 7:45

Лайхак від зеків ,як не ходити на українські позиції у самовбивчій наступ може припасти до душі їх товаришам по нещастю серед чмобіків. Втрати росіян ростуть навіть у тилу. Розборки між окупантами трапляються дедалі частіше. Та й на фронті вони вже не ...

Спостерігається "максимальне загострення": Росіяни пішли в наступ в районі Кремінної – ISW

четвер, 9 лютий 2023, 6:46

Російські окупанти перейшли до наступу в Луганській області. На Кремінському напрямку спостерігається "максимальне загострення" – росіяни намагаються прорвати українську оборону, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW) за 8 лютого. . "Російські...