​«Бал Сатани»: Новорічний концерт на телеканалі "Росія", моторошне відео

Автор відеоряду зрежисерував маленький твір з гучною назвою. Обравши характерних персонажів і наклавши відому композицію з телесеріалу Бортка «Майстер і Маргарита», досяг бажаного ефекту.

Характерно, що серед московської шоубізівської публіки, котра славословить Путіна і викриває «укрофашистів» затесалисяі українські виконавці. Навіть ті, котрі на Батьківщині намагаються виглядати патріотами, не погребували розважати публіку у столиці держави, котра вбиває і мучить їх співвітчизників на Донбасі та Криму, зазначають Патріоти України. Дивимося і робимо висновки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зароблене "непосильною працею" на державній службі: Начальник Львівської митниці "засвітив" розкішний автопарк (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 10:36

Цабак з 2004 року працював лише на держслужбі – в Мін'юсті, в Державній архітектурно-будівельній інспекції, у департаменті капітального будівництва Львівської облради... Новий начальник об'єднаної Галицької (колишньої Львівської) митниці Володимир Цаба...

Зіркова українська співачка розповіла про огидні приниження на Росії (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 10:24

Артистка згадала, коли вирішила більше не їздити з гастролями до країни-агресора. Вона згадала, коли вирішила більше не їздити з гастролями до РФ. "Це був абсолютно свідомий вибір. Ми ще їздили туди спочатку, бо якось ще тоді "їздилося". Але це вже бул...