​«Бал Сатани»: Новорічний концерт на телеканалі "Росія", моторошне відео

Автор відеоряду зрежисерував маленький твір з гучною назвою. Обравши характерних персонажів і наклавши відому композицію з телесеріалу Бортка «Майстер і Маргарита», досяг бажаного ефекту.

Характерно, що серед московської шоубізівської публіки, котра славословить Путіна і викриває «укрофашистів» затесалисяі українські виконавці. Навіть ті, котрі на Батьківщині намагаються виглядати патріотами, не погребували розважати публіку у столиці держави, котра вбиває і мучить їх співвітчизників на Донбасі та Криму, зазначають Патріоти України. Дивимося і робимо висновки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Лікарка-імунологиня розвінчала версію про тяжкі наслідки коронавірусу

четвер, 13 серпень 2020, 8:24

Наразі немає науково доведених фактів того, що коронавірус протягом довгого часу може залишатися в певних органах людини і викликати хронічні захворювання. Про це розповіла лікарка-імунологиня, докториня медичних наук, професорка Алла Волоха, передають...

Господині на замітку: Домашня ковбаса без кишок, без желатину (відео)

четвер, 13 серпень 2020, 8:05

Ідеальна і на кожен день, і на святковий стіл. Найсмачніша домашня ковбаса швидкого приготування без проблем з доступних продуктів, - передають Патріоти України. Смачного!