Бацька и Батчонок: Если генералы салютуют мальчику - это карикатура

Наземний парад давно потрібно замінити повітряним, асфальт буде целее.

Фото: charter97.orgЄвген Ліпковіч, письменник, сценарист і блогер вважає, що наземний парад в існуючому вигляді давно не має сенсу, а трудові колективи при великому бажанні можуть влаштовувати демонстрації самі по собі, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«Наявність на трибуні деяких членів сім'ї вищого чиновника викликає виправдане обурення у частини населення. І якщо генерали салютують якомусь хлопчикові, це зовсім перетворює парад в карикатурну гру в солдатики», - каже Євген Ліпковіч.

Блогер підкреслює, однак, що військові паради в День Незалежності - світова практика.

«Як компроміс я б запропонував скасувати парад з танками, покрученим асфальтом і розбитими ліхтарями, залишити тільки повітряну частину. А демонстрацію робітників проводити в закритому приміщенні, в комплексі Чижівка-Арена, наприклад».

Він згоден залишити все, як є, тільки за однієї умови:

«Але якщо на параді раптом випадково задавили б прес-секретаря Міністерства оборони Макарова, то я готовий дивитися парад і так», - говорить Євген Ліпковіч.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Постійно отруює життя людям: "Князь”, який пропонував українській блогерці “пасасать”, виявився таким собі Козіком з кримінальним шлейфом та знаменитим батьком

вівторок, 6 червень 2023, 6:38

“Князьок-Ігорьок” напідпитку, який принижував відому блогерку Раміну Есхакзай за невдале паркування, виявився Ігорем Козіком – майстер спорту з боксу, має кримінальні справи за крадіжку, розбій, побиття людини, погрози працівнику правоохоронного органу...

Про "азовських бичків" (ч.2), - Машовець

вівторок, 6 червень 2023, 5:00

Очевидно, що на першому етапі створення та розгортання так званого "Азовского военно-морского района" російське командування ймовірно скористається можливостями своїх чорноморського флоту та каспійської флотілії, щодо комплектуання цього "організму"......