"Без победобесия никак": У Лісабоні представниця Росії на Євробаченні була задіяна у вуличній акції (фото)

Група людей з прапорами РФ роздавали георгіївські стрічки, прапорці та іншу символіку.

Російська пропагандистська акція в Лісабоні. Фото: ЗМІ

В Лісабоні пропагандисти 6 травня влаштували акцію до Дня перемоги – участь у ній взяла і представниця Москви на Євробаченні Юлія Самойлова, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Акція мала назву "Безсмертний полк". Її учасниками стала група людей з прапорами Росії, російських найманців з Донбасу та портретами ветеранів війни.

Пропагандисти роздавали георгіївські стрічки, прапорці та іншу символіку.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Кремле поняли, что бренд "Путин" для РФ себя уже окончательно исчерпал", - історик Климовський

четвер, 22 жовтень 2020, 12:45

Якщо війна в Карабасі вбила зовнішньополітичну складову доцільності для збереження бренду "Путін", то протести в Хабаровську і революція в Білорусі вбивають і внутрішньополітичну. "Бренд "Путин" потерял окончательно всю свою ценность в глазах кремлёвск...

"НБУ сыграл в "хитросделанного Джо", доверия у Запада после такого решения не будет", - фінансист Фурса

четвер, 22 жовтень 2020, 12:15

Українці завжди цінували можливість кинути іншого. І хитрозробленість для когось із нас може бути зовсім не пороком... "Перераспределение полномочий в Нацбанке таким образом, чтобы сделать из Рожковой свадебного генерала, видится по-разному с разных ст...