
З 1 квітня 2017 р безкоштовний проїзд у столичному метрополітені буде надаватися виключно на підставі "Картки киянина". Про це повідомляє прес-слуба столичної підземки, повідомляють Патріоти України.
Пільговикам, які ще не отримали "Картку", для її оформлення необхідно звертатися в управління праці та соціального захисту населення районних адміністрацій або в Департамент соціальної політики міськдержадміністрації (КМДА).
Активувати або перезаписати "Картку киянина" можна в касах станцій "Дарниця", "Майдан Незалежності", "Дорогожичі" (з 10:00 до 17:00) і "Політехнічний інститут" (з 8:00 до 19:00).
У повідомленні підкреслюється, що "картки" розраховані на 5 років, тому на терміналах автоматичних контрольних пунктів (АКП) відображається кількість днів до закінчення дії картки, яка зменшується незалежно від використання її пасажиром для проїзду в метрополітені.
Кількість поїздок в метрополітені по такій картці не обмежена, але встановлений інтервал між проходами в 15 хвилин.
За інформацією прес-служби, зараз безкоштовно метрополітеном користується 25 категорій населення.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...