"Біда підкралась звідки не чекали": Дружина бійця АТО потребує негайного лікування (відео)

У Юлії Нарожної виявили четверту стадію раку шлунка. У боротьбі з онкологією родині потрібна фінансова підтримка..

Медицина. Фото: np.org.ua

За словами Юлії, вперше вона зіткнулася з раком, коли була вагітною другою дитиною. У шлунку жінки почалася кровотеча. Про це йдеться на сторінці спільноти "Фонд Мир і Ко. Організація допомоги військовим і переселенцям" у соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

За рік жінка прошла 9 курсів хімотерапій, але це їй не допомогло.

Клініка в Ізраїлі погодилася допомогти Юлії. Але на лікування там у родини немає коштів.

"Мені потрібно продовжувати виконувати бойові завдання. Я звертаюся до небайдужих жителів України. Я захищав Україну на фронті, але біда підкралася з тилу і хвороба підкосила мою дружину. Прошу вашої фінансової допомоги для організації проведення лікування за кордоном", – звернувся до людей чоловік Юлії Євген. За рік жінка прошла 9 курсів хімотерапій, але це їй не допомогло. Клініка в Ізраїлі погодилася допомогти Юлії. Але на лікування там у родини немає коштів.


Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У США раптово помер відомий "руйнівник міфів"

вівторок, 14 липень 2020, 11:36

До приходу на телебачення Імахара працював у Lucasfilm THX і в Industrial Light and Magic, та брав участь в роботі над фільмами «Парк Юрського періоду», «Зоряні війни», «Матриця», «Термінатор 3: Повстання машин», «Ван Хелсінг». У віці 49 років раптово ...

У Монголії 15-річний підліток помер від бубонної чуми

вівторок, 14 липень 2020, 11:24

Десятки людей, які з ним контактували, опинилися в ізоляції. Підліток захворів, поївши з двома друзями м'ясо бабака. У нього різко піднялася температура, а через три дні хлопець помер. Десятки людей, які з ним контактували, опинилися в ізоляції.