
Біля АП проходить Віче на підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу, організоване ОУН та бійцями добровольчих батальйонів. Про це повідомляє кореспондент UA1, зазначаючи, що після акції біля Стели Незалежності, в якій взяли участь близько тисячі людей, активісти рушили до АП.
При цьому підкреслюється: на підходах до Адміністрації з боку театру ім. Івана Франка рух колони обмежували правоохоронці, які не пропустили колону по сходах нагору, тож учасники Віче рушили до президентської адміністрації через вул. Інститутську. Крім того, люди прийшли й до будівлі ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго".
Як повідомляє "Укрінформ", до будівлі прийшли кількадесят людей, у колоні, яка рушила ходою після проведення віча на Майдані, налічується кілька сотень осіб. Будівля Укренерго оточена правоохоронцями.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...