Білоруський шовінізм: "Бацька" зробив несподівану заяву

​Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що школярам потрібно запропонувати кілька варіантів форми, щоб було зручно всім дітям.

«Треба запропонувати кілька варіантів цієї форми шкільної. І щоб було зручно і для дітей з п'ятої колони (ми ж їх не викинемо, це ж наші діти), і для наших звичайних дітей білорусів, справжніх, які люблять нашу Батьківщину», - заявив глава держави в ході республіканської педради, повідомляють Патріоти України.

Він додав, що суворим шкільний дрес-код бути не повинен. «Але це не означає, що дівчинка буде ходити і у неї, вибачте, трусишки видно. Або якісь джинси з розірваними колінами. Ну, десь можна одягнути», - сказав Лукашенко.

«П'ята колона» - збірна назва диверсантів, шпигунів, внутрішніх ворогів держави. Лукашенко не раз вживав це поняття, наприклад, звинувачуючи п'яту колону і тих, котрі втекли за кордон, «відморозків» в спробі дестабілізації ситуації в республіці за підтримки західних спецслужб.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Интернациональный винегрет защитников режима Мадуро", - Злий Одесит

четвер, 25 квітень 2019, 7:40

Стало відомо, що крім військовослужбовців ЗС РФ, а так само НВАК КНР, до Венесуели готуються до відправки бійці іранського Корпусу вартових ісламської революції, буквально днями визнаного в США терористичною організацією. Про це у своєму блозі пише Зли...

"Из того, что об армии говорят "у Зеленского" становится понятно зачем они привлекали людей Гриценко" - волонтер Донік

четвер, 25 квітень 2019, 7:36

Из того, что об армии говорят "у Зеленского" (нужно ТМ зарегистрировать, это скоро будет мемом), в частности говорит выгнанный за пьянство Апаршин, становится понятно зачем они привлекали Гриценко и его людей. Они армию и министерство обороны рассматри...