Білоруський шовінізм: "Бацька" зробив несподівану заяву

​Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що школярам потрібно запропонувати кілька варіантів форми, щоб було зручно всім дітям.

«Треба запропонувати кілька варіантів цієї форми шкільної. І щоб було зручно і для дітей з п'ятої колони (ми ж їх не викинемо, це ж наші діти), і для наших звичайних дітей білорусів, справжніх, які люблять нашу Батьківщину», - заявив глава держави в ході республіканської педради, повідомляють Патріоти України.

Він додав, що суворим шкільний дрес-код бути не повинен. «Але це не означає, що дівчинка буде ходити і у неї, вибачте, трусишки видно. Або якісь джинси з розірваними колінами. Ну, десь можна одягнути», - сказав Лукашенко.

«П'ята колона» - збірна назва диверсантів, шпигунів, внутрішніх ворогів держави. Лукашенко не раз вживав це поняття, наприклад, звинувачуючи п'яту колону і тих, котрі втекли за кордон, «відморозків» в спробі дестабілізації ситуації в республіці за підтримки західних спецслужб.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Непутінська Росія: Гордон зробив яскраву заяву про Пугачову (відео)

субота, 16 лютий 2019, 12:20

Російська зірка, примадонна Алла Пугачова підтримує Україну в контексті конфлікту з РФ. При цьому зірка найближчим часом не приїде в країну, так як потім може стати жертвою цькування з боку росіян. "Я був би щасливий зробити з неї інтерв'ю. Пугачова – ...

"Хождение по скрепам": В окупованому Криму ФСБ перевіряє портрет Степана Бандери на екстремізм

субота, 16 лютий 2019, 12:10

Публічних коментарів управління ФСБ РФ в Криму з цього приводу не дає. Співробітники кримського главку ФСБ Росії перевіряють на екстремізм портрет одного з лідерів українського націоналістичного руху першої половини ХХ століття Степана Бандери і червон...