Білоруський шовінізм: "Бацька" зробив несподівану заяву

​Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що школярам потрібно запропонувати кілька варіантів форми, щоб було зручно всім дітям.

«Треба запропонувати кілька варіантів цієї форми шкільної. І щоб було зручно і для дітей з п'ятої колони (ми ж їх не викинемо, це ж наші діти), і для наших звичайних дітей білорусів, справжніх, які люблять нашу Батьківщину», - заявив глава держави в ході республіканської педради, повідомляють Патріоти України.

Він додав, що суворим шкільний дрес-код бути не повинен. «Але це не означає, що дівчинка буде ходити і у неї, вибачте, трусишки видно. Або якісь джинси з розірваними колінами. Ну, десь можна одягнути», - сказав Лукашенко.

«П'ята колона» - збірна назва диверсантів, шпигунів, внутрішніх ворогів держави. Лукашенко не раз вживав це поняття, наприклад, звинувачуючи п'яту колону і тих, котрі втекли за кордон, «відморозків» в спробі дестабілізації ситуації в республіці за підтримки західних спецслужб.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Готов поспорить, что Пушилин не доживет до 1 сентября", - Фашик Донецький

вівторок, 20 серпень 2019, 0:10

Дениса Пушиліна вата в Донецьку вже ненавидить більше, ніж Порошенка. Це просто успіх! "Драсьте. По моим данным из источников из так оккупационного правительства дыныры, а также от "минобороны дрындыды", оккупированную рф часть Донецкой области ждут бо...

"Умоляю, прошу, Володя!": Російський музичний продюсер - фігурант бази "Миротворця" звернувся до Президента України

вівторок, 20 серпень 2019, 0:03

За словами Разіна, його не пускають в Україну за наказом експрезидента України Петра Порошенка. Відомо, що керівник групи "Ласковый май" Андрій Разін перебуває в базі "Миротворця". Дане рішення було прийнято через його виступи в окупованому Криму.За сл...