Благословіть, отче!

Благословення – це чудо Боже.

У такий спосіб Господь збагачує людину. В євангелії від Іоанна сказано, що “Я є лоза, а ви – пагони. Без Мене не можете творити нічого” (Ін. 15:5).

Якщо людина намагається щось робити без благословення Божого, то така справа не проживе довго. Отже, один із сенсів благословення cвященником - напуття, а також дозвіл на задумане. Практично, просячи благословення, людина передає те, про що просить, у руки Божі. Саме ці руки найнадійніші на світі! Це досить благодатна сила, яка не лише лікує немічного, а особливо відчувається необхідною у життєвих ситуаціях між життям і смертю.

Отож, якщо виникає потреба вирішити щось особливо важливе, тоді необхідно попросити благословення у священника не раніше, ніж пояснити йому суть справи та всі обставини, які склалися незалежно від волі суб’єкта.

Коли людина підходять під благословення до священника, їй в першу чергу треба з ним привітатися. Для цього потрібно долоні скласти разом, праву поверх лівої хрестом, щоб у такий спосіб прийняти в них благословіння і поцілувати руку в знак поваги до священного сану.

Священник, благословляючи нас, складає пальці так, що вони зображували літери ІС ХС. Таким чином, через священнослужителя нас благословляє Сам Господь наш Ісус Христос. В Законі Божому сказано, що благословення необхідно приймати з благоговінням.

Прощаючись зі священником, у разі якщо поруч з ним стоїть кілька священників, а ви хочете благословиться у всіх, тоді необхідно підійти до старшого за чином.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Итак, начнем с главного. Ехать до Еленовки 1,5 часа. Ну, а на собственном авто минут надцать. Вопрос: нахуа тогда поезд? Ответ прост", - Фашик Донецький

п’ятниця, 23 серпень 2019, 16:58

"Многие, наверное, читали супер-пупер новость, мол в оккупированном рф Донецке запустили аж 2 поезда: один будет кататься в Мандрыкино, другой в Еленовку. Ватные пропагандисты верещали, мол эта прарыв, Хунта умылась и так далее, а я ... Я ржал. Вголоси...

"Наступает горячее время, будет интересно. Хотя и страшно. Ведь "зрада" ожидает не только ОРДЛО, но и...Но это уже другая история", - Степова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 16:26

"Кремль толкает вчерашние "независимые республики" назад в Украину. Так как "кормильцев Украины" Кремль кормить уже не в состоянии. Вот только с такой позицией не согласны ни боевики-террористы из местных жителей, ни более чем 70% жителей ОРДЛО, ни рук...