Блогер різко висловився про теперішнє "Динамо" після матчу за Суперкубок

Відомий український блогер та журналіст Павло Правий у себе в Facebook пише про те, що після перегляду футбольного матчу за Суперкубок «Шахтар» - «Динамо» дійшов загального висновку: це був не Суперкубок.

Суркисы превратили когда-то великий клуб и гордость Украины в помойку, – блогерЦе було тренування з підвищеною відповідальністю з боку «Шахтаря». Блогер зазначає, що, на превеликий жаль, «Динамо» перетворилося в смітник, гравці, тренери, менеджмент - без амбіційні люди. За словами блогера, зазначають Патріоти України, виною тому брати Суркіси, яким «Динамо» - по цимбалах..

«Свого часу Суркіси купили «Динамо» як комерційний актив, як кафешку, АЗС або публічний будинок. Як це працювало? Дуже просто: на футбол запрошувався Леонід Макарович, Леонід Данилович, Віктор Федорович та інші. Звичайно, в спеціальну ложу, обладнану коньячком, баличком та іншими зручностями, а місця поруч з ними продавалися всім бажаючим.

Суми в 100 000 доларів доходили», - написав Павло Правий. За його словами, було чимало тих, хто хотів повболівати за улюблену команду за 100 000 з кращими людьми країни, а по ходу під коньячок поспілкуватися з Леонідом Даниловичем або Віктором Федоровичем про справи наших скорботних.

За словами блогера, сама команда мало цікавила Суркісів. Нехай йде, як йде. Тому дивіться на що перетворилося «Динамо». Головні тренера - тільки «свої», футболісти - тільки «свої», тому що їхнього в головну команду просувають не за принципом талановитості, а шляхом інтриг.

«Вони там всі «хребетні», був такий термін за часів СРСР. Тому відповідним чином грають. Для них «Динамо» - місце заробітку. І спробуй їхнього звідти видавити. А ви думали, чому жоден нормальний іноземець в «Динамо» не приживається? Там - мафія», - резюмував Павло Правий.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Украинская армия готова к отражению полномасштабного наступления на Донбассе, и вот почему", - волонтер

середа, 19 лютий 2020, 23:51

У нас є десятки тисяч людей, які з 2014 по 2019 рік воювали на сході України і мають прекрасний бойовий досвід. "Украинская армия готова к отражению полномасштабного наступления на Донбассе, и вот почему. У нас есть три огромных преимущества", - пише в...

Хіти тижня. Вийшли з лісу, окупували пів столиці...

середа, 19 лютий 2020, 23:30

Війна з домофонними поборами. Повернувшись із тривалого відрядження додому на початку листопада минулого року, ми з дружиною виявили, що у нашому помешканні не працює домофон. Це дуже незручно, позаяк внизу двері блокуються, хто приходить у гості чи у ...