Блогер різко висловився про теперішнє "Динамо" після матчу за Суперкубок

Відомий український блогер та журналіст Павло Правий у себе в Facebook пише про те, що після перегляду футбольного матчу за Суперкубок «Шахтар» - «Динамо» дійшов загального висновку: це був не Суперкубок.

Суркисы превратили когда-то великий клуб и гордость Украины в помойку, – блогерЦе було тренування з підвищеною відповідальністю з боку «Шахтаря». Блогер зазначає, що, на превеликий жаль, «Динамо» перетворилося в смітник, гравці, тренери, менеджмент - без амбіційні люди. За словами блогера, зазначають Патріоти України, виною тому брати Суркіси, яким «Динамо» - по цимбалах..

«Свого часу Суркіси купили «Динамо» як комерційний актив, як кафешку, АЗС або публічний будинок. Як це працювало? Дуже просто: на футбол запрошувався Леонід Макарович, Леонід Данилович, Віктор Федорович та інші. Звичайно, в спеціальну ложу, обладнану коньячком, баличком та іншими зручностями, а місця поруч з ними продавалися всім бажаючим.

Суми в 100 000 доларів доходили», - написав Павло Правий. За його словами, було чимало тих, хто хотів повболівати за улюблену команду за 100 000 з кращими людьми країни, а по ходу під коньячок поспілкуватися з Леонідом Даниловичем або Віктором Федоровичем про справи наших скорботних.

За словами блогера, сама команда мало цікавила Суркісів. Нехай йде, як йде. Тому дивіться на що перетворилося «Динамо». Головні тренера - тільки «свої», футболісти - тільки «свої», тому що їхнього в головну команду просувають не за принципом талановитості, а шляхом інтриг.

«Вони там всі «хребетні», був такий термін за часів СРСР. Тому відповідним чином грають. Для них «Динамо» - місце заробітку. І спробуй їхнього звідти видавити. А ви думали, чому жоден нормальний іноземець в «Динамо» не приживається? Там - мафія», - резюмував Павло Правий.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перспектива дальнейших действий противника в Восточной и Южной операционных зонах - Машовець

четвер, 7 липень 2022, 10:08

У меня нет сомнения в том, что следующим объектом приложения усилий российского военного командования на Донбассе станет Славянско - Краматорская агломерация. Хотя, по целому ряду признаков, не исключено, что на Харьковском, Криворожском и Николаевском...

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...