На питання, чи є в Донецьку російські найманці, блогер відповів: "Складне питання, звичайно. За роки окупації я бачив в Донецьку бурятів-якутів-кадировців-осетинів-абхазів-удмуртів та інше шобло", передають Патріоти України.
"Чи є найманці? Кадировські є в місті, це все шобло бачить навіть "вата". Просте підтвердження того, що місто кишить "русньой "- це рейси автобусні в "анапи" та інші" міста Росії, бо навряд чи Донецьк прям так почав співпрацювати з "Анапа-орлами-Воронежами", - пояснив Фашик Донецький.
За його словами, відрізнити російських найманців дуже просто: "Генетична бичість в громадських місцях, триповерховий мат завжди і всюди, крутиться голова на вулиці, абсолютна дезорієнтація по місту і звичайно беееееекання в караоке в мотлох п'яними".
"Поведінка, в принципі, особливо не змінилося: 90% російських найманців їдуть за легким баблом, тому поводяться так, як ніби це останній раз їх бачать люди. Навіть "вата" в шоці від того, як веде себе приїжджий бидлос, в порівнянні з ними гопота - похмурі ботани в окулярах", - додав він.
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...