BMW повідомляє про закінчення свого партнерства з китайським пошуковим гігантом Baidu у виробництві нового безпілотного автомобіля

Baidu , як кажуть тепер - в пошуках нового автовиробника , щоб об'єднатися.

BMW повідомляє про закінчення свого партнерства з китайським пошуковим гігантом Baidu у виробництві нового безпілотного автомобіля, повідомляють ПУ з посиланням на джерело
Після двох років спільної роботи над самостійного водіння автомобілів, BMW і китайський пошуковий гігант Baidu закінчили своє партнерство

Речник від


BMW і Baidu вперше почав співпрацювати в 2014 році . У той час, старший віце -президент Baidu Ван Цзінь сказав , що його компанія буде запускати безпілотний автомобіль разом з BMW - німецьким виробником автомобілів наступного року. Прототип автомобіля буде використовуватися для тестування автономної технології Baidu, але як і раніше автомобілем керує людина- водій.

Цей транспортний засіб так не матеріалізувалися. Але в початку цього року, Baidu отримав автономний дозвіл тестування транспортного засобу з департаменту Каліфорнії автотранспортних засобів , в результаті чого китайський пошуковий гігант став на один крок ближче до тестування йогобезпілотного автомобіля на рідній землі Google. Китайська пошукова компанія також має штатний розклад в Силіконовій долині, команду , принаймні з 100 інженерів .



Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...