Борис Акунін назвав фундаментальну проблему російського народу

​Головна проблема російського суспільства полягає в тому, що воно боїться будь-яких змін, оскільки вони завжди в Росії приносили тільки погіршення ситуації.

Таку думку висловив відомий російський письменник Григорій Чхартішвілі (Борис Акунін) в інтерв'ю "Відкритій Росії", передають Патріоти України.

"Я вважаю, що головний наш ворог - не путінський режим, який є всього лише благоотримувачем набагато більш глибокого явища. Воно називається «страх змін». Наш народ історично травмований змінами, від яких йому щоразу ставало тільки гірше, і тому тримається за владу, яку сприймає як запоруку стабільності", - заявив письменник.

За його словами, росіяни не мають жодних ілюзій з приводу влади, але відчувають дикий страх перед можливими жахами, які можуть принести зміни.

Він підкреслив, що росіянам варто боротися саме з острахом змін і приймати ідеї та бачення нового майбутнього.

"Боятися такого майбутнього не потрібно, воно буде всяко краще сьогоднішньої реальності. Наскільки переконливі ми будемо і - дуже важливе - чи будемо ми сприйматися як люди, які заслуговують на довіру - ось що, на мій погляд, головне", - підсумував Акунін.

Таким чином він прокоментував слова російського політолога Гліба Павловського, який в ситуації з арештом режисера Кирила Серебрянникова, запропонував не шукати заступництва в кремлівських кабінетах, а виробити механізм опору, який був би непідконтрольний російській владі.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Война продолжится, тарифы не уменьшатся", - блогер

четвер, 25 квітень 2019, 17:15

"Выборы прошли, фанфары стихли, наступили будни. Народ бился и воевал друг с другом, а уже сегодня ищут почву для примирения с меньшинством", - пише у своєму блозі Наталя Юсупова, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Я смотрю, лидеры мнений т...

Хіти тижня. Пожежу в Нотр-Дам де Парі передрікли ще 500 років тому

четвер, 25 квітень 2019, 17:00

​Легендарний французький алхімік і провісник Нострадамус передбачив пожежу в соборі Паризької Богоматері. Це стверджує лектор Каліфорнійського університету в Берклі Джессіка Адамс, передають Патріоти України з посиланням на Daily Express. В своєму блоз...