Brexit штовхає Британію у "митний союз"

​Уряд Британії запропонує Євросоюзу "тимчасовий митний союз" на перехідний період після виходу з ЄС.

Про це йдеться в документі з викладом позиції Лондона, який буде офіційно опублікований 15 серпня, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

У спільній статті міністра фінансів Філіпа Хеммонд і міністра торгівлі Ліама Фокса, яка вийшла на вихідних, говорилося про те, що митний союз ЄС країна в результаті покине.

Однак в новому документі уряду зазначено, що Британія з березня 2019 року, коли закінчується термін переговорів по Brexit, запропонує встановити "тимчасовий митний союз". В рамках цього утворення торгівля з ЄС буде тривати на колишніх умовах, але Лондон зможе почати торговельні переговори з країнами, які не входять до Євросоюзу, на що зараз, залишаючись його членом, він не має права.

Після закінчення періоду тимчасового митного союзу за взаємною домовленістю або встановлять новий митний кордон з ЄС - при цьому в британському уряді зазначають, що прагнуть максимально спростити оформлення вантажів, - або сторони укладуть нове "партнерство" взагалі без митного кордону.

У Лондоні впевнені, що таким чином бізнесу після Brexit доведеться пристосовуватися до нових умов всього один раз.

Документ про митний союз стане першим з числа угод, в яких британський уряд оголосить свою позицію на переговорах про вихід з ЄС. У середу, 16 серпня буде опублікована наступна з них, присвячена єдиному сухопутному кордону Сполученого Королівства - між Північною Ірландією і Ірландською Республікою.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Москва играла бы в молчаливую игру до упора, а люди бы тем временем вымирали", - Анти-Колорадос

четвер, 9 квітень 2020, 19:14

Світ побачив, як загроза людству може виникнути не від помилки або зловмисних дій, а просто через внутрішню суть держави. "Пандемия похожа на какой-то боевик про вирус. И этот с пивом думает себе: "Нет, про вирус я смотреть не стану, посмотрю как Лигу ...

"Карантин? Ні, не чули...": В яких областях України найбільше порушують режим ізоляції (мапа)

четвер, 9 квітень 2020, 18:47

Держава буде використовувати карту для оцінки рівня дотримання карантину особами, що мають високий ризик бути носіями COVID-19 в різних містах. В уряді створили карту, яка показує недотримання правил самоізоляції громадянами, що повернулися з-за кордон...