Британські вчені довели, що пиво - це рідкі ліки

Ну нарешті!

Хмільні ліки. Фото: rusjev.net

З похмілля, коли голова розколюється, навколишні предмети розпливаються, а в шлунку наче хтось скаче то вгору, то вниз, думка про знеболювальні препарати здається рятівною, констатують факт Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Але, згідно з новим дослідженням, опублікованим в Journal of Pain, випробуваний народний засіб дає кращий ефект, ніж ліки. Мало того, "два пива" полегшує біль не тільки при похміллі, але практично в будь-яких випадках, в яких ми звикли пити таблетки.

Провівши 18 експериментів, вчені з Гринвічського університету в Англії довели, що вживання двох пінт пива (англійська пінта - 0,56 літра) зменшує "больовий дискомфорт" на третину. З наукової точки зору це пояснюється тим, що, збільшуючи вміст алкоголю в крові на 0,08%, ви підвищуєте больовий поріг, зменшуючи таким чином чутливість до болю "в помірному або значному обсязі", пояснюють дослідники в інтерв'ю лондонській газеті "Індепендент".

"Наші висновки показують, що спиртне є ефективним анальгетиком, воно забезпечує клінічно суттєве зниження показників інтенсивності болю, що може пояснити зловживання алкоголем у пацієнтів з хронічними болями, попри його потенційні наслідки для здоров'я в довгостроковій перспективі, - говорить керівник дослідження доктор Тревор Томпсон. - Алкоголь можна порівняти з опіоїдними препаратами, такими як кодеїн, і його ефект сильніше, ніж у парацетамолу ".

Втім, вчені нагадують, що цей ефект спиртного аж ніяк не означає його загальної користі для організму і що вживаючи спиртне, завжди треба пам'ятати про негативні наслідки для здоров'я.

"Якби вдалося зробити подібний алкогольний препарат без побічних ефектів, ми отримали б засіб, що перевершує теперішні ліки", - говорять дослідники.

Згідно з рекомендаціями британського МОЗ, слід вживати не більше 14 "одиниць" алкоголю в тиждень як для чоловіків, так і для жінок, що означає 6 пінт пива або шість 175-мілілітрових склянок вина.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Перед дівчиною цілий світ, але її чогось тягне на московські болота", - політтехнолог Голобуцький

субота, 28 листопад 2020, 0:00

"Виявляється, в нас досі організовують нацвідбір на Євробачення - в сенсі, Україна досі в тому безглузді бере участь. І маємо черговий скандал з учасницею: Кіра (вона ж просто Олена) Мазур, звичайна дівчина з Погребища на Вінниччині, а не з Горлівки, н...

З архіву ПУ. "Сурков на совещании орал до хрипоты, получили по шапке все: Инсайд", - Фашик Донецький

п’ятниця, 27 листопад 2020, 23:55

"О визите асланбека дудаева в оккупированный рф Донецк не писали разве на заборе в Житомире. Ху из асланбек дудаев? Ну, вы даете - это ж идеолог войны на Донбассе, сурков", - пише 3 листопада 2019 року у своєму блозі Фашик Донецький, передають Патріоти...