Буйна китаянка побила водія прямо через вікно автобуса (відео)

На дорозі в Китаї водійка легкового автомобіля, посварившись з водієм автобуса, залізла до нього в салон через вікно і напала на свого опонента.

СкриншотЦе сталося 23 червня на одній з вулиць міста Ченду в провінції Сичуань. Причиною конфлікту став небезпечний маневр жінки, яка "підрізала" автобус, ледь не зачепивши його, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Обидва транспортні засоби зупинилися, і водії вступили в словесну перепалку. Потім жінка вийшла з автомобіля і продовжила скандал, забравшись на капот.

Після цього автолюбителька залізла в автобус через відкрите вікно і почала бити водія, який, в свою чергу, почав давати кривдниці стусани у відповідь. Учасників бійки розняли пасажири.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Приклад ідетальної взаємодії: Дроноводи НГУ разом бойовою авіацією організували окупантам "багатоходовочку" в результаті якої послідовно вразили ППО «Бук-М3» і пункти управління окупантів (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:50

Аби знищити ретельно приховані штаби окупаційних військ їх мало виявити, важливо відпрацювати комплекс заходів, аби знищити жирну ціль звівши ризики для учасників операції до мінімуму. Про одну з таких успішних операцій розповідає військовий та журналі...

Російський окупант наважився власноруч знешкодити український дрон-ждун на оптоволоконні, а його колега все знімав на телефон. Що з того вийшло (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:08

Курйозний випадок трапився з російським загарбником на окупованій частині Запоріжжя. Патріоти України пропонують ознайомитись з своєрідним відеозвітом ворога, котрим поділився український військовий і журналіст Юрій Бутусов