"Був собі бліндаж, і жило у ньому четверо хлопців", - боєць ЗСУ Білозерська розповіла, як Wi-Fi рятує життя на передовій

Олена розповіла, що бійці на "нулі" можуть доволі довго протриматись без харчів і набоїв, але без соцмереж не витримають і дня.

Бліндаж після влучання міни. Фото:Facebook

"Був собі бліндаж, і жило у ньому четверо хлопців. У них були харчі, вода і БК, але не було роутера з вайфаєм." - пише у своєму Fаcebook журналіст, боєць Української добровольчої армії Олена Білозерська, передають Патріоти України, продовжуючи:

Перевірено: бійці на "нулі" можуть доволі довго протриматись без харчів і набоїв, але без соцмереж не витримають і дня :)

Тож двоє хлопців були на посту, а двоє відпочивали. І пішли вони відпочивати у сусідній бліндаж, де роутер з вайфаєм був.

І поки вони листувалися з дівчатами чи то в контакті, чи то у фейсбуку, у їхній бліндаж у нас на очах прилетіла 150-ка.

Що залишилось від бліндажа - бачите на фото. Wi-Fi рятує життя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Карта бойових дій 6-13 червня: перерізання Криму, криза в Костянтинівці та ще один контрнаступ

субота, 13 червень 2026, 12:44

За 10 днів червня армія рф продовжує атакувати рекордними темпами. Окрім Покровського і Гуляйпільського напрямків, ворог активізувався біля Слов’янська і Лимана, а Костянтинівку впевнено можна називати головним містом за яке буде вестися бій цього року.

Народні прикмети на 13 червня. Цього дня українці традиційно готують та споживають щасливі гречаники в пам'ять Акулини Гречишниці

субота, 13 червень 2026, 7:09

13 червня за новим календарним стилем (26 червня - за старим) православні віряни за новим церковним календарем згадують мученицю Акилину Старшу. У народі день отримав назву Акулина Гречишниця. Цього дня за старим календарним стилем - день пам'яті апост...