Через Brexit Тоні Блеру спокійно не живеться, і він вирішив повернутись

Тоні Блер очолював британський уряд протягом 10 років - з 1997 до 2007 року.

Фото: liga.net

Екс-прем'єр Великобританії Тоні Блер заявив про намір повернутися в британську політику в зв'язку з Brexit, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Ситуація в зв'язку з Brexit дала мені пряму мотивацію взяти активнішу участь у політиці", - сказав колишній лідер лейбористів.

Блер нагадав, що умови виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу поки не відомі. "Але ми дотримуємося простого британського здорового глузду: давайте спочатку подивимося, що Торі придумали", - зазначив він.

Раніше 27 лідерів затвердили проект рекомендацій менш, ніж за 15 хвилин. Головна мета переговорів - забезпечити Великобританії упорядкований вихід з ЄС, мінімізувати пов'язані з цим збої. Також окремо виділено намір мінімізувати можливі втрати в торгівлі.

Переговори ЄС з Великобританією почнуться 8 липня. Нинішній британський прем'єр Тереза Мей вважає, що переговори будуть жорсткими. 29 березня Великобританія офіційно заявила Європейській Раді про намір покинути ЄС.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

субота, 13 серпень 2022, 0:00

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе ес...

Встановлено особисті дані 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України, починаючи з 24 лютого, - Бутусов

п’ятниця, 12 серпень 2022, 20:33

Важливий орієнтир. Сьогодні згідно з даними публічного моніторингу російських соцмереж та трофейними документами автори проекту Killed in Ukraine встановили особисті дані рівно 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України починаю...