Через Brexit Тоні Блеру спокійно не живеться, і він вирішив повернутись

Тоні Блер очолював британський уряд протягом 10 років - з 1997 до 2007 року.

Фото: liga.net

Екс-прем'єр Великобританії Тоні Блер заявив про намір повернутися в британську політику в зв'язку з Brexit, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Ситуація в зв'язку з Brexit дала мені пряму мотивацію взяти активнішу участь у політиці", - сказав колишній лідер лейбористів.

Блер нагадав, що умови виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу поки не відомі. "Але ми дотримуємося простого британського здорового глузду: давайте спочатку подивимося, що Торі придумали", - зазначив він.

Раніше 27 лідерів затвердили проект рекомендацій менш, ніж за 15 хвилин. Головна мета переговорів - забезпечити Великобританії упорядкований вихід з ЄС, мінімізувати пов'язані з цим збої. Також окремо виділено намір мінімізувати можливі втрати в торгівлі.

Переговори ЄС з Великобританією почнуться 8 липня. Нинішній британський прем'єр Тереза Мей вважає, що переговори будуть жорсткими. 29 березня Великобританія офіційно заявила Європейській Раді про намір покинути ЄС.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...