"Черги з покупців": Українські надлегкі літаки підкорили світ (відео)

Вітчизняна компанія вже випустила понад 10 моделей надлегких літаків.

Літак. Фото: https://www.unian.ua

Майже півсотні літаків щороку вартістю від 60 тисяч євро за кожен - така статистика всесвітньо відомої компанії "Аеропракт". На цих літаках літають у 40 країнах світу, йдеться у сюжеті «Роби бізнес», передають Патріоти України.

За 25 років вітчизняний аматорський клуб літакобудування перетворився на всесвітньо відому компанію. На українських літаках вчаться літати у Данії та Великобританії, а в Австралії за допомогою літаків навіть пасуть скотину.

У компанії випускають сільськогосподарські літаки, літаки для аерофотозйомки, чотиримісні та літаки-амфібії. Перший літак власного виробництва компанія продала у 1993 році за 12 тисяч доларів. Однак успіх прийшов, коли українську компанію помітив арабський шейх та інвестував у неї 7 мільйонів доларів.

Сьогодні компанія випустила понад 10 моделей надлегких літаків.Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Злі язики" кажуть, що саме Залужного хочуть звинуватити у розмінуванні Чонгару та здачі Херсону", - Борислав Береза

субота, 10 грудень 2022, 0:15

"Ой, тут таке діється... Поспілкувався я зі "злими язиками" з Банкової. Вони таке кажуть, що хочеться сказати: "Що ти таке верзеш, базікало?". А кажуть вони мені таку неймовірну нисенитницю, що я навіть повірити не можу. Так от, кажуть ці "злі язики", ...

"Навіть індійський прем'єр Моді після останніх погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним", - Голобуцький

субота, 10 грудень 2022, 0:00

"Путін сьогодні після саміту в Бішкеку заявив, що думає про те, щоб включити до військової доктрини Росії превентивний ядерний удар: "Мы думаем об этом". Навіть індійський прем'єр Моді після цих погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним. При то...