Черги за біометричними паспортами: Стало відомо про важливе рішення чиновників

​"Поліграфкомбінат "Україна", який виготовляє біометричні закордонні паспорти, через 3-4 місяці отримає додаткове обладнання, що дозволить подвоїти випуск документів.

Про повідомили "Українській правді" у підприємстві у відповіді на інформаційний запит, передають Патріоти України.

"В найближчі 3-4 місяці Поліграфкомбінат "Україна" очікує поставку додаткової системи персоналізації паспортів BookMaster One Systems виробництва компанії IAI industrial systems B.V. (Нідерланди), що збільшить загальну виробничу продуктивність Державного центру персоналізації документів Поліграфкомбінату "Україна" більше ніж в два рази", - зазначено у повідомленні.

У відповіді також зазначили, що для виготовлення біометричних закордонних паспортів підприємство працює у три зміни без вихідних.

Також у підприємстві вказали, що з початку запровадження безвізового режиму (11 липня) до 10 серпня вони виготовили 592 596 закордонних паспортів. При цьому у червні виготовили 284 095 паспортів, а у липні - 295 890.

Окрім того на запитання, чи можна пришвидшити виготовлення паспорта, якщо у людини є броні на квитки та житло, але вона не встигає з поїздкою через затримку виготовлення, у "Поліграфкомбінаті" відповіли:

"Поліграфкомбінат "Україна" здійснює виготовлення та персоналізацію бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон в порядку черговості надходження від Державної міграційної служби України даних осіб, на ім’я яких оформлюється паспорт, та в залежності від терміновості оформлення паспорту".

Проте у підприємстві не уточнили, як визначити "терміновість" оформлення паспорта.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Залишити Росію голодною: Україна заборонила експорт "стратегічного" продукту

неділя, 5 квітень 2020, 12:48

Як відомо, гречану крупу споживають переважно громадяни пострадянських країн. До 1 липня 2020 року в Україні буде діяти заборона на експорт гречки. Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, передають Патріот...

"Рекомендую. Це дуже добре!": Лікар закликав українців при коронавірусі займатися сексом (відео)

неділя, 5 квітень 2020, 12:36

Відомий український педіатр Євген Комаровський знову відповів на актуальні питання щодо коронавіруса COVID-19. У той же час партнером для сексу в ситуації, що склалася може бути тільки чоловік/дружина або співмешканець/cпівмешканка хворого, адже запрош...